bartłomiej kłusek

PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu

17.12.2014 PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu

PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu 71 opinii

Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła wystartują w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. W porównaniu do poprzednich zawodów PŚ w kadrze nie ma Macieja Kota. Trener Łukasz Kruczek postanowił…czytaj

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

21.11.2014 Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz 42 opinie

Poza Piotrem Żyłą, który w kwalifikacjach do pierwszego w sezonie 2014/2015 konkursu Pucharu Świata w Klingenthal zajął drugie miejsce, polscy zawodnicy nie błyszczeli na Vogtland Arenie. Zobacz, jak spisali się w piątkowych zawodach Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro i…czytaj

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

21.11.2014 Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach 12 opinii

Roman Koudelka wygrał piątkowe kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w sezonie 2014/2015. Najlepiej z Polaków wypadł Piotr Żyła, który zajął drugie miejsce. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi i triumfator poprzedniej edycji PŚ udział w zawodach miał…czytaj

Letnie MP: Żyła ze złotym medalem, Stoch drugi

11.10.2014 Letnie MP: Żyła ze złotym medalem, Stoch drugi

Letnie MP: Żyła ze złotym medalem, Stoch drugi 17 opinii

Piotr Żyła (KS Wisła) wygrał letnie mistrzostwa Polski, rozegrane w sobotę na skoczni HS-106 w Szczyrku Skalitem. To pierwsze złoto tego zawodnika w krajowym czempionacie. Drugi był Kamil Stoch (WKS Zakopane), a trzeci Bartłomiej Kłusek (Klimczok Bystra).czytaj

Sapporo: dwóch Polaków w konkursie

24.01.2014 Sapporo: dwóch Polaków w konkursie

Sapporo: dwóch Polaków w konkursie 91 opinii

Andreas Kofler wygrał kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Sapporo. W zawodach zobaczymy dwóch reprezentantów Polski - Stefana Hulę i Krzysztofa Miętusa. Awansu nie zdołał wywalczyć Bartłomiej Kłusek.czytaj

Trzech Polaków leci na Puchar Świata do Sapporo

20.01.2014 Trzech Polaków leci na Puchar Świata do Sapporo

Trzech Polaków leci na Puchar Świata do Sapporo 36 opinii

Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Miętus polecą na zawody Pucharu Świata do Sapporo - zdecydował sztab reprezentacji Polski. Juniorzy w tym samym czasie będą przygotowywali się do Mistrzostw Świata Juniorów w Predazzo, a kadra A do Igrzysk Olimpijskich w Soczi - poinformował…czytaj

28.12.2013 PK: Kłusek 17., Hula 18. w Engelbergu

PK: Kłusek 17., Hula 18. w Engelbergu 1 opinia

Bartłomiej Kłusek zajął 17., a Stefan Hula 18. miejsce w drugim konkursie Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. Wygrał Austriak Manuel Poppinger.czytaj

27.12.2013 PK: Wolny ósmy, Kłusek dziewiąty w Engelbergu

PK: Wolny ósmy, Kłusek dziewiąty w Engelbergu 0 opinii

Jakub Wolny zajął ósme, a Bartłomiej Kłusek dziewiąte miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich w szwajcarskim Engelbergu. Zwyciężył Austriak Manuel Fettner przed kolegami z reprezentacji Manuelem Poppingerem i Simonem Greidererem.czytaj

Złoto polskich skoczków na Uniwersjadzie!

18.12.2013 Złoto polskich skoczków na Uniwersjadzie!

Złoto polskich skoczków na Uniwersjadzie! 156 opinii

Polscy skoczkowie wywalczyli złoty medal Uniwersjady. Nasi zawodnicy triumfowali w konkursie drużynowym na skoczni. czytaj

Uniwersjada: srebrny medal Bieguna

14.12.2013 Uniwersjada: srebrny medal Bieguna

Uniwersjada: srebrny medal Bieguna 86 opinii

Krzysztof Biegun wywalczył srebrny medal Uniwersjady w Trentino. Na średniej skoczni w Predazzo (K-95) polski zawodnik przegrał tylko z Finem Samim Niemim. Po pierwszej serii prowadził inny nasz reprezentant, Bartłomiej Kłusek, jednak zepsuł drugą próbę i spadł na siódme miejsce.czytaj

07.09.2013 Puchar "Solidarności" w skokach dla Bartłomieja Kłuska

Puchar "Solidarności" w skokach dla Bartłomieja Kłuska 0 opinii

Bartłomiej Kłusek (LKS Klimczok Bystra) wygrał w sobotę w Zakopanem konkurs skoków narciarskich na igelicie o Puchar "Solidarności". Wyprzedził Jana Ziobro(WKS Zakopane) i Piotra Żyłę (Wisła Ustronianka).czytaj

28.08.2013 LGP: skład kadry Polski na konkursy w Rosji

LGP: skład kadry Polski na konkursy w Rosji 3 opinie

Trener kadry Polski w skokach narciarskich Łukasz Kruczek zdecydował, że w ekipie na konkursy Letniej GP w rosyjskim Niżnym Tagilu znajdą się: Jan Ziobro, Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Krzysztof Leja i Stefan Hula.czytaj

20.08.2013 Młodzieżowy skład na Hakubę

Młodzieżowy skład na Hakubę 1 opinia

Do Japonii odleciała ekipa polskich skoczków, która wystartuje w dwóch konkursach Letniej Grand Prix. W zespole znaleźli się Jan Ziobro, Grzegorz Miętus, Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Krzysztof Leja.czytaj

PK: sześciu Polaków wystąpi w Wiśle

19.02.2013 PK: sześciu Polaków wystąpi w Wiśle

PK: sześciu Polaków wystąpi w Wiśle 0 opinii

Krzysztof Biegun, Bartłomiej Kłusek, Grzegorz Miętus, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Aleksander Zniszczoł będą reprezentowali Polskę podczas zawodów Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które odbędą się w sobotę i niedzielę w Wiśle - podał PZN.czytaj

PŚ: pięciu Polaków pojedzie do Oberstdorfu

12.02.2013 PŚ: pięciu Polaków pojedzie do Oberstdorfu

PŚ: pięciu Polaków pojedzie do Oberstdorfu 2 opinie

W dwóch konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie (16-17 lutego) w polskiej ekipie wystartują: Klemens Murańka, Bartłomiej Kłusek, Aleksander Zniszczoł, Krzysztof Biegun i Jan Ziobro - poinformował trener Łukasz Kruczek.czytaj

Murańka szczęśliwy po srebrze w drużynie

27.01.2013 Murańka szczęśliwy po srebrze w drużynie

Murańka szczęśliwy po srebrze w drużynie 14 opinii

Młodzi polscy skoczkowie narciarscy w sobotę wywalczyli srebrne medale Mistrzostw Świata juniorów w Libercu w zawodach drużynowych. Najlepsi w naszej ekipie byli Aleksander Zniszczoł i Klemens Murańka. Murańka po raz drugi cieszył się ze srebrnego medalu - wcześniej wywalczył go w…czytaj

MŚ juniorów: srebrne medale polskich skoczków

26.01.2013 MŚ juniorów: srebrne medale polskich skoczków

MŚ juniorów: srebrne medale polskich skoczków 54 opinie

Polscy skoczkowie narciarscy wywalczyli w czeskim Libercu srebrne medale mistrzostw świata juniorów w konkursie drużynowym. Nasza ekipa w składzie Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Biegun, Aleksander Zniszczoł i Klemens Murańka przegrała tylko z zespołem Słowenii.czytaj

Życiowy sukces Murańki. "Należał mu się"

25.01.2013 Życiowy sukces Murańki. "Należał mu się"

Życiowy sukces Murańki. "Należał mu się" 59 opinii

Polscy skoczkowie kontynuują znakomitą passę na Mistrzostwach Świata juniorów. W czwartek w czeskim Libercu życiowy sukces osiągnął Klemens Murańka, który w konkursie indywidualnym wywalczył srebrny medal. - Chcę podziękować moim trenerom i wszystkim, którzy mnie wspierali.czytaj

MŚJ: Murańka ze srebrem, Hvala nokautuje

24.01.2013 MŚJ: Murańka ze srebrem, Hvala nokautuje

MŚJ: Murańka ze srebrem, Hvala nokautuje 77 opinii

Słoweniec Jaka Hvala został mistrzem świata juniorów w konkursie na skoczni K-90 w Libercu. Drugie miejsce zajął Klemens Murańka, a trzeci był Austriak Stefan Kraft. Bardzo dobre, ale pechowe, czwarte miejsce zajął Bartłomiej Kłusek, któremu do podium zabrakło zaledwie 0.5 pkt.czytaj

22.01.2013 MŚJ: Hvala i Kraft najlepsi na treningach

MŚJ: Hvala i Kraft najlepsi na treningach 2 opinie

Słoweniec Jaka Hvala i Austriak Stefan Kraft byli najlepsi na treningach skoczków w czeskim Libercu przed czwartkowym konkursem indywidualnym mistrzostw świata juniorów w narciarstwie klasycznym. Najlepszy z Polaków Bartłomiej Kłusek zajął trzecie miejsce.czytaj