jan ziobro

PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu

WCZORAJ PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu

PŚ: siedmiu Polaków wystartuje w Engelbergu 71 opinii

Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Jan Ziobro, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła wystartują w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. W porównaniu do poprzednich zawodów PŚ w kadrze nie ma Macieja Kota. Trener Łukasz Kruczek postanowił…czytaj

"Trzeba zacząć trenować, albo wziąć się za inną robotę"

15.12.2014 "Trzeba zacząć trenować, albo wziąć się za inną robotę"

"Trzeba zacząć trenować, albo wziąć się za inną robotę" 23 opinie

Jan Ziobro nie zdobył w punktów w dwóch ostatnich konkursach Pucharu Świata w Niżnym Tagile. W rozmowie z dziennikarzem TVP przyznał, że nie jest zadowolony ze swojej formy.czytaj

PŚ w Niżnym Tagile: dobre skoki Polaków w treningach

12.12.2014 PŚ w Niżnym Tagile: dobre skoki Polaków w treningach

PŚ w Niżnym Tagile: dobre skoki Polaków w treningach 15 opinii

Severin Freund oddał najlepszy skok na pierwszym treningu przed piątkowymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Najlepiej z Polaków spisał się Piotr Żyła, który miał siódmy wynik. W drugim treningu najdalej poszybował Michael Hayboeck. W pierwszej dziesiątce…czytaj

Kruczek podał skład na PŚ w Rosji

10.12.2014 Kruczek podał skład na PŚ w Rosji

Kruczek podał skład na PŚ w Rosji 97 opinii

Trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich Łukasz Kruczek ogłosił skład kadry na najbliższe konkursy Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Do Rosji polecą Piotr Żyła, Jan Ziobro, Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Maciej Kot.czytaj

PŚ w Lillehammer: tylko jedna seria, zwycięstwo Koudelki

07.12.2014 PŚ w Lillehammer: tylko jedna seria, zwycięstwo Koudelki

PŚ w Lillehammer: tylko jedna seria, zwycięstwo Koudelki 20 opinii

Dwóch polskich skoczków zajęło miejsca w czołowej "30" konkursu Pucharu Świata w norweskim Lillehammer. Wygrał Czech Roman Koudelka - 140 m, najlepszy z Polaków Piotr Żyła - 136,5 m zajął 15. pozycję. Ze względu na złe warunki atmosferyczne za ostateczne uznano wyniki…czytaj

Lillehammer: szczęśliwy awans Żyły, Murańka poza konkursem

07.12.2014 Lillehammer: szczęśliwy awans Żyły, Murańka poza konkursem

Lillehammer: szczęśliwy awans Żyły, Murańka poza konkursem 11 opinii

Czterech Polaków zobaczymy w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w norweskim Lillehammer - będą to Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł i Jan Ziobro. Przez kwalifikacje nie przebrnęli Klemens Murańka, a Żyła awans zawdzięcza dyskwalifikacji Słoweńca…czytaj

PŚ w Lillehammer: relacja TVP z niedzielnego konkursu

07.12.2014 PŚ w Lillehammer: relacja TVP z niedzielnego konkursu

PŚ w Lillehammer: relacja TVP z niedzielnego konkursu 14 opinii

Relacja z niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na skoczni w Lillehammer, w którym wystąpi czterech Polaków - Dawid Kubacki, Aleksander Zniszczoł, Jan Ziobro i Piotr Żyła. Ten ostatni może mówić o dużym szczęściu - w kwalifikacjach zajął dopiero 41. miejsce, ale wystąpi…czytaj

Lillehammer: dobry skok Ziobry w serii próbnej

06.12.2014 Lillehammer: dobry skok Ziobry w serii próbnej

Lillehammer: dobry skok Ziobry w serii próbnej 1 opinia

Jan Ziobro był najlepszym polskim skoczkiem w serii próbnej przed sobotnim konkursem indywidualnym na skoczni w Lillehammer. Młody zawodnik uzyskał 125,5m i zajął 6. miejsce. Zwyciężył Anders Fannemel.czytaj

PŚ w Lillehammer: czterech Polaków w konkursie

05.12.2014 PŚ w Lillehammer: czterech Polaków w konkursie

PŚ w Lillehammer: czterech Polaków w konkursie 9 opinii

Czterech polskich skoczków narciarskich wystartuje w sobotę w konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. W kwalifikacjach jednak nie zachwycili. Najwyższe, 20. miejsce zajął Jan Ziobro, który uzyskał 123,5 m. Wygrał Japończyk Junshiro Kobayashi - 129,5 m.czytaj

Ziobro: to nie jest czas żeby się poddawać

05.12.2014 Ziobro: to nie jest czas żeby się poddawać

Ziobro: to nie jest czas żeby się poddawać 1 opinia

Jan Ziobro nie brał pod uwagę odpoczynku i treningów w Polsce. Dlatego też postanowił udac się z kadrą do Lillehammer. Kwalifikacje do sobotniego turnieju od 20:00 w TVP Info i SPORT.TVP.PL!czytaj

PŚ: Kruczek podał skład na Lillehammer

03.12.2014 PŚ: Kruczek podał skład na Lillehammer

PŚ: Kruczek podał skład na Lillehammer 60 opinii

Łukasz Kruczek ujawnił nazwiska polskich skoczków, którzy wezmą udział w najbliższych konkursach Pucharu Świata w Lillehammer. Do Norwegii polecą Piotr Żyła, Jan Ziobro, Dawid Kubacki, Klemens Murańka i Aleksander Zniszczoł.czytaj

Ziobro: wkradł się delikatny niepokój

03.12.2014 Ziobro: wkradł się delikatny niepokój

Ziobro: wkradł się delikatny niepokój 1 opinia

We wtorek skoczkowie, jeszcze bez Kamila Stocha, trenowali na Wielkiej Krokwi. Jan Ziobro jeszcze nie wie, czy znajdzie się w kadrze na Lillehammer.czytaj

Kuusamo: "6" Polaków w konkursie

29.11.2014 Kuusamo: "6" Polaków w konkursie

Kuusamo: "6" Polaków w konkursie 0 opinii

Sześciu reprezentantów Polski zobaczymy go w konkursie głównym Pucharu Świata na skoczni w Kuusamo. Do sobotnich zawodów awansowali Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Krzysztof Biegun, Aleksander Zniszczoł i Dawid Kubacki. Odpadł jedynie Jan Ziobro. Kwalifikacje wygrał Niemiec Severin…czytaj

Ziobro: ciężko powiedzieć, co się stało

28.11.2014 Ziobro: ciężko powiedzieć, co się stało

Ziobro: ciężko powiedzieć, co się stało 4 opinie

Jan Ziobro nie zdołał się zakwalifikować do piątkowego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Kuusamo. Młody polski zawodnik przyznał w rozmowie ze "skijumping.pl", że jest rozczarowany swoim występem.czytaj

Ziobro pokazał zdjęcie kontuzjowanej nogi

24.11.2014 Ziobro pokazał zdjęcie kontuzjowanej nogi

Ziobro pokazał zdjęcie kontuzjowanej nogi 25 opinii

Początek nowego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich jest bardzo pechowy dla Kamila Stocha i Jana Ziobro. W przeddzień zawodów w Klingenthal obaj doznali urazów stawu skokowego. Drugi z nich postanowił umieścić na Facebooku zdjęcie opuchniętej nogi.czytaj

Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym

22.11.2014 Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym

Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie drużynowym 14 opinii

Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch nie wystapi w sobotnim konkursie drużynowym Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal. Powodem absencji jest lekki uraz kostki. Zastąpi go Jan Ziobro.czytaj

Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna

22.11.2014 Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna

Ziobro: moja stopa nie jest w pełni sprawna 1 opinia

Jan Ziobro spisał się najgorzej z Polaków startujących w kwalifikacjach do konkursu indywidualnego w Klingenthal. Wynik Polaka to 117,5 m.czytaj

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

21.11.2014 Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz

Klingenthal: przeciętne skoki Polaków - zobacz 42 opinie

Poza Piotrem Żyłą, który w kwalifikacjach do pierwszego w sezonie 2014/2015 konkursu Pucharu Świata w Klingenthal zajął drugie miejsce, polscy zawodnicy nie błyszczeli na Vogtland Arenie. Zobacz, jak spisali się w piątkowych zawodach Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jan Ziobro i…czytaj

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

21.11.2014 Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach

Klingenthal: Żyła 2. w kwalifikacjach 12 opinii

Roman Koudelka wygrał piątkowe kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w sezonie 2014/2015. Najlepiej z Polaków wypadł Piotr Żyła, który zajął drugie miejsce. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi i triumfator poprzedniej edycji PŚ udział w zawodach miał…czytaj

PŚ: Kot i Ziobro nie mogą doczekać się pierwszych startów

18.11.2014 PŚ: Kot i Ziobro nie mogą doczekać się pierwszych startów

PŚ: Kot i Ziobro nie mogą doczekać się pierwszych startów 0 opinii

Maciej Kot i Jan Ziobro nie mogą doczekać się pierwszych startów w Pucharze Świata. Z większym dystansem do swojego występu w niemieckim Klingenthal podchodzi Dawid Kubacki. W inauguracyjnych zawodach wystartuje w weekend siedmiu Polaków.czytaj