jan ziobro

Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti

14:30 Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti

Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti 0 opinii

Brązowi medaliści mistrzostw świata w skokach narciarskich w konkursie drużynowym z Falun Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro i Klemens Murańka wystartują w zawodach Pucharu Świata w Lahti - zdecydował trener kadry Łukasz Kruczek.czytaj

Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie

WCZORAJ Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie

Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie 17 opinii

23-letni Jan Ziobro w konkursie drużynowym na MŚ w Falun zaprezentował się najsłabiej w polskiej drużynie. Jego skoki jednak wystarczyły, aby Biało-Czerwoni zdobyli brązowe medale. Zawodnik WKS Zakopane przyznaje, że na skoczni walczył z ogromną presją.czytaj

"Stać nas na sukcesy na każdej imprezie"

01.03.2015 "Stać nas na sukcesy na każdej imprezie"

"Stać nas na sukcesy na każdej imprezie" 1 opinia

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Jan Ziobro o emocjach jakie im towarzyszyły na skoczni podczas konkursu drużynowego MŚ w Falun.czytaj

Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię!

28.02.2015 Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię!

Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię! 15 opinii

To były fantastyczne zawody w wykonaniu polskich skoczków! Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Kamil Stoch zajęli 3. miejsce w konkursie drużynowym MŚ w Falun.czytaj

"Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami"

28.02.2015 "Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami"

"Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami" 136 opinii

Z brązowymi medalistami mistrzostw świata w Falun rozmawiał Sebastian Szczęsny.czytaj

Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie"

28.02.2015 Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie"

Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie" 123 opinie

Mistrz olimpijski z Sapporo jest dumny ze swoich następców, cieszy się z medalu mistrzostw świata, ale jednocześnie zwraca uwagę, że to jeszcze nie jest koniec obecnego sezonu. "Kamil w najbliższych tygodniach stanie na podium, i to nie raz, i nie dwa" - przekonuje.czytaj

MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem!

28.02.2015 MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem!

MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem! 411 opinii

Polscy skoczkowie (w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro) zajęli trzecie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym mistrzostw świata w Falun. Na najwyższym stopniu podium stanęli Norwegowie, srebro wywalczyli Austriacy. czytaj

Kruczek: Ziobro zaprezentował się z zupełnie nowej strony

27.02.2015 Kruczek: Ziobro zaprezentował się z zupełnie nowej strony

Kruczek: Ziobro zaprezentował się z zupełnie nowej strony 46 opinii

Trener polskich skoczków zdecydował, że w konkursie drużynowym MŚ oprócz Kamila Stocha, Piotra Żyły i Klemensa Murańki, wystąpi jeszcze Jan Ziobro. Transmisja od 16:35 w TVP 1 i SPORT.TVP.PL, a od 17:00 także w TVP Sport.czytaj

Stoch, Żyła, Murańka i Ziobro w konkursie drużynowym

27.02.2015 Stoch, Żyła, Murańka i Ziobro w konkursie drużynowym

Stoch, Żyła, Murańka i Ziobro w konkursie drużynowym 84 opinie

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Jan Ziobro będą reprezentowali Polskę w sobotnim konkursie skoków drużynowych narciarskich mistrzostw świata w szwedzkim Falun - poinformował trener Łukasz Kruczek.czytaj

Fijas dla WP: Stoch ma dołek. O medal w drużynie będzie ciężko

27.02.2015 Fijas dla WP: Stoch ma dołek. O medal w drużynie będzie ciężko

Fijas dla WP: Stoch ma dołek. O medal w drużynie będzie ciężko 13 opinii

Sobotni konkurs to ostatnia szansa na to, by polscy skoczkowie nie wyjechali z Falun z pustymi rękami. - Osiem dobrych skoków to za mało - mówi nam były reprezentant Polski, a obecnie trener w kadrze juniorów. czytaj

Szturc dla WP: Stochowi zabrakło błysku. Freund? Nokaut, inna liga

26.02.2015 Szturc dla WP: Stochowi zabrakło błysku. Freund? Nokaut, inna liga

Szturc dla WP: Stochowi zabrakło błysku. Freund? Nokaut, inna liga 81 opinii

Niemiec odebrał zawodnikowi z Zębu tytuł mistrza świata na dużej skoczni. Dlaczego Polak nie był w stanie nawiązać walki o medale? Doświadczony trener wskazuje na jeden podstawowy element techniczny.czytaj

Ziobro o decyzji Kruczka: jestem zszokowany

25.02.2015 Ziobro o decyzji Kruczka: jestem zszokowany

Ziobro o decyzji Kruczka: jestem zszokowany 242 opinie

Trener polskiej kadry zdecydował, że na dużej skoczni nie skorzysta z usług Jana Ziobry. 23-letni skoczek nie kryje zdziwienia tą decyzją i jest rozżalony. - Gdyby decyzja zależała ode mnie, to wystawiłbym się - komentuje w "Przeglądzie Sportowym".czytaj

MŚ: wybrańcy trenera Łukasza Kruczka na drugi konkurs

24.02.2015 MŚ: wybrańcy trenera Łukasza Kruczka na drugi konkurs

MŚ: wybrańcy trenera Łukasza Kruczka na drugi konkurs 91 opinii

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł będą reprezentowali Polskę w zawodach narciarskich mistrzostw świata w Falun na dużej skoczni - zdecydował trener Łukasz Kruczek. Z trybun zawody będzie oglądał Jan Ziobro.czytaj

Wiceprezes PZN dla WP: Stoch się spręży, liczę na jego medal

24.02.2015 Wiceprezes PZN dla WP: Stoch się spręży, liczę na jego medal

Wiceprezes PZN dla WP: Stoch się spręży, liczę na jego medal 8 opinii

Andrzej Wąsowicz przed mistrzostwami świata w Falun publicznie stwierdził, że Polska wywalczy na nich dwa medale: w sprincie kobiet i w skokach indywidualnie. W czwartek wypełni się jego "proroctwo"?czytaj

Falun: Stoch świetny na treningach

23.02.2015 Falun: Stoch świetny na treningach

Falun: Stoch świetny na treningach 106 opinii

Kamil Stoch wygrał dwa z trzech poniedziałkowych treningów na skoczni w Falun przed czwartkowym konkursem o mistrzostwo świata na skoczni HS 134. Dobrze prezentowali się także pozostali reprezentanci Polski, którzy zajmowali miejsca nawet w czołowej "10". czytaj

MŚ: powtórka z Val di Fiemme, ale nastroje skoczków lepsze

21.02.2015 MŚ: powtórka z Val di Fiemme, ale nastroje skoczków lepsze

MŚ: powtórka z Val di Fiemme, ale nastroje skoczków lepsze 3 opinie

W sobotnim konkursie mistrzostw świata w Falun na skoczni normalnej, tak jak dwa lata temu w Val di Fiemme, najlepszy z biało-czerwonych zajął ósme miejsce. Wówczas był to Kamil Stoch, a teraz Jan Ziobro. Nastroje w polskiej ekipie tym razem są jednak lepsze.czytaj

Fortuna dla WP: Stocha rozgrzeszam, mamy drużynę na medal

21.02.2015 Fortuna dla WP: Stocha rozgrzeszam, mamy drużynę na medal

Fortuna dla WP: Stocha rozgrzeszam, mamy drużynę na medal 106 opinii

- To był wypadek przy pracy - podkreśla Wojciech Fortuna, pytany o 17. miejsce naszego lidera i słaby występ Piotr Żyły na skoczni normalnej w Falun. Jest za to zbudowany postawą Jana Ziobry i Klemensa Murańki.czytaj

Ziobro: czułem, że to będzie dobry dzień

21.02.2015 Ziobro: czułem, że to będzie dobry dzień

Ziobro: czułem, że to będzie dobry dzień 15 opinii

23-letni zawodnik w swoim pierwszym konkursie w MŚ zajął ósme miejsce i był najlepszym z Polaków.czytaj

MŚ: Rune Velta mistrzem świata!

21.02.2015 MŚ: Rune Velta mistrzem świata!

MŚ: Rune Velta mistrzem świata! 154 opinie

Rune Velta został mistrzem świata na skoczni K-90 w szwedzkim Falun. Najlepiej z Polaków spisał się Jan Ziobro, który zajął ósme miejsce. Kamil Stoch po słabych skokach był dopiero siedemnasty Ex aequo z Klemensem Murańką.czytaj