jan ziobro

Stoch: Wielkanoc to czas wyłącznie dla najbliższych

03.04.2015 Stoch: Wielkanoc to czas wyłącznie dla najbliższych

Stoch: Wielkanoc to czas wyłącznie dla najbliższych 0 opinii

Kamil Stoch przyznał, że Wielkanoc to wielkie przeżycie religijne i czas, który przeznacza wyłącznie dla najbliższych. - Odpoczywam wtedy pod każdym względem - powiedział PAP podwójny mistrz olimpijski z Soczi w skokach narciarskich.czytaj

PŚ Oslo: zobacz skoki Polaków

14.03.2015 PŚ Oslo: zobacz skoki Polaków

PŚ Oslo: zobacz skoki Polaków 3 opinie

Severin Freund wygrał sobotni konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo. Miejsca w czołówce zajęło dwóch reprezentantów Polski - Kamil Stoch zajął 5., a Piotr Żyła 6. pozycję. W drugiej serii niegroźny upadek zanotował Jan Ziobro. Zobacz skoki Polaków z pierwszej i…czytaj

Oslo: Freund najlepszy, Polacy w czołówce

14.03.2015 Oslo: Freund najlepszy, Polacy w czołówce

Oslo: Freund najlepszy, Polacy w czołówce 53 opinie

Severin Freund wygrał sobotni konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oslo. Miejsca w czołówce zajęło dwóch reprezentantów Polski - Kamil Stoch zajął 5., a Piotr Żyła 6. pozycję. W drugiej serii niegroźny upadek zanotował Jan Ziobro.czytaj

Oslo: komplet Polaków w konkursie

14.03.2015 Oslo: komplet Polaków w konkursie

Oslo: komplet Polaków w konkursie 2 opinie

Czterech reprezentantów Polski awansowało do sobotniego konkursu o Puchar Świata w skokach narciarskich na skoczni w Oslo. Poprzez kwalifikacje, które wygrał Markus Eisenbichler, awans wywalczyli Jan Ziobro (3. miejsce) , Piotr Żyła (5.) i Klemens Murańka (31.). Wcześniej start w zawodach…czytaj

Ziobro: to nie klątwa tylko słabe skoki

13.03.2015 Ziobro: to nie klątwa tylko słabe skoki

Ziobro: to nie klątwa tylko słabe skoki 6 opinii

Jan Ziobro czwartkowego konkursu w Trondheim nie może zaliczyć do udanych. 23-latek po mistrzostwach świata w Falun nie zdobył jeszcze punktów Pucharu Świata.czytaj

PŚ w Trondheim: Biało-Czerwoni nie zachwycili

12.03.2015 PŚ w Trondheim: Biało-Czerwoni nie zachwycili

PŚ w Trondheim: Biało-Czerwoni nie zachwycili 131 opinii

Kamil Stoch powrócił na skocznię. Po problemach żołądkowych, które zmusiły go do opuszczenia zawodów w Kuopio, lider naszej kadry wystartował w konkursie Pucharu Świata w Trondheim. Stoch bardzo dobrze skoczył w pierwszej serii, ale druga próba nie była już tak udana i Polak zajął…czytaj

Trondheim: Żyła wygrał kwalifikacje

12.03.2015 Trondheim: Żyła wygrał kwalifikacje

Trondheim: Żyła wygrał kwalifikacje 17 opinii

Czterech reprezentantów Polski zobaczymy w czwartkowym konkursie Pucharu Świata na skoczni w Trondheim. Znakomicie w kwalifikacjach spisał się Piotr Żyła, który zajął w nich 1. miejsce (134,5m). Dobrze spisali się także Klemens Murańka (12.) i Jan Ziobro (27.). Kamil Stoch nie wziął…czytaj

Trondheim: niezłe skoki Polaków, powrót Stocha

12.03.2015 Trondheim: niezłe skoki Polaków, powrót Stocha

Trondheim: niezłe skoki Polaków, powrót Stocha 17 opinii

Austriak Manuel Poppinger i Norweg Andreas Stjernen byli najlepsi na treningach przed czwartkowymi kwalifikacjami do konkursu Pucharu Świata na skoczni w Trondheim. Dobry powrót do skakania zanotował Kamil Stoch, który w pierwszej serii treningowej był 7., a w drugiej nie startował. czytaj

Ziobro: chłopcy skakali na medal. Ja zawiodłem

08.03.2015 Ziobro: chłopcy skakali na medal. Ja zawiodłem

Ziobro: chłopcy skakali na medal. Ja zawiodłem 2 opinie

– W konkursie drużynowym potrzeba ośmiu dobrych skoków. My mieliśmy tylko sześć – ocenił 23-latek po zawodach w Lahti.czytaj

PŚ, Lahti: bardzo dobre skoki Piotra Żyły

07.03.2015 PŚ, Lahti: bardzo dobre skoki Piotra Żyły

PŚ, Lahti: bardzo dobre skoki Piotra Żyły 1 opinia

W konkursie drużynowym Pucharu Świata w Lahti Polacy w składzie Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Kamil Stoch zajęli czwarte miejsce. Przez długi czas biało-czerwoni zajmowali pozycję w czołowej trójce, jednak ostatecznie stracili ją na rzecz Japończyków. Zwyciężyli złoci…czytaj

PŚ w Lahti: Polacy tuż za podium

07.03.2015 PŚ w Lahti: Polacy tuż za podium

PŚ w Lahti: Polacy tuż za podium 224 opinie

Polscy skoczkowie narciarscy zajęli 4. miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Lahti. Biało-czerwoni w składzie Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Kamil Stoch przez długi czas zajmowali pozycję w czołowej trójce, jednak ostatecznie stracili ją na rzecz Japończyków.…czytaj

PŚ w Lahti: Żyła 2. w kwalifikacjach

06.03.2015 PŚ w Lahti: Żyła 2. w kwalifikacjach

PŚ w Lahti: Żyła 2. w kwalifikacjach 12 opinii

Anders Jacobsen wygrał kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Lahti. Norweg oddał najdłuższy skok konkursu, uzyskując 130 metrów. Metr bliżej wylądował najlepszy z Polaków Piotr Żyła, który zajął 2. miejsce.czytaj

Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti

03.03.2015 Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti

Stoch, Żyła, Ziobro i Murańka na Lahti 3 opinie

Brązowi medaliści mistrzostw świata w skokach narciarskich w konkursie drużynowym z Falun Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jan Ziobro i Klemens Murańka wystartują w zawodach Pucharu Świata w Lahti - zdecydował trener kadry Łukasz Kruczek.czytaj

Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie

02.03.2015 Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie

Szczere słowa Ziobry: nogi mi drżały i gotowało się we mnie 16 opinii

23-letni Jan Ziobro w konkursie drużynowym na MŚ w Falun zaprezentował się najsłabiej w polskiej drużynie. Jego skoki jednak wystarczyły, aby Biało-Czerwoni zdobyli brązowe medale. Zawodnik WKS Zakopane przyznaje, że na skoczni walczył z ogromną presją.czytaj

"Stać nas na sukcesy na każdej imprezie"

01.03.2015 "Stać nas na sukcesy na każdej imprezie"

"Stać nas na sukcesy na każdej imprezie" 1 opinia

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Jan Ziobro o emocjach jakie im towarzyszyły na skoczni podczas konkursu drużynowego MŚ w Falun.czytaj

Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię!

28.02.2015 Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię!

Medale na szyjach Polaków. Zobacz ceremonię! 15 opinii

To były fantastyczne zawody w wykonaniu polskich skoczków! Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Kamil Stoch zajęli 3. miejsce w konkursie drużynowym MŚ w Falun.czytaj

"Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami"

28.02.2015 "Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami"

"Chcieliśmy wyjechać z podniesionymi czołami" 136 opinii

Z brązowymi medalistami mistrzostw świata w Falun rozmawiał Sebastian Szczęsny.czytaj

Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie"

28.02.2015 Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie"

Fortuna specjalnie dla WP: "Polacy skakali jak w transie" 123 opinie

Mistrz olimpijski z Sapporo jest dumny ze swoich następców, cieszy się z medalu mistrzostw świata, ale jednocześnie zwraca uwagę, że to jeszcze nie jest koniec obecnego sezonu. "Kamil w najbliższych tygodniach stanie na podium, i to nie raz, i nie dwa" - przekonuje.czytaj

MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem!

28.02.2015 MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem!

MŚ w Falun: Polacy z brązowym medalem! 412 opinii

Polscy skoczkowie (w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Jan Ziobro) zajęli trzecie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym mistrzostw świata w Falun. Na najwyższym stopniu podium stanęli Norwegowie, srebro wywalczyli Austriacy. czytaj