justyna kowalczyk

Justyna Kowalczyk znów zachwyciła. Co za zdjęcie!

11:28 Justyna Kowalczyk znów zachwyciła. Co za zdjęcie!

Justyna Kowalczyk znów zachwyciła. Co za zdjęcie! 0 opinii

Justyna Kowalczyk w tym sezonie zanotowała spory spadek formy. Najlepsza polska biegaczka nie traci jednak na popularności. W magazynie "Pani" ukazał się kolejny wywiad ze sportsmenką.czytaj

Kowalczyk: "łyżwę" będę traktować po macoszemu

09:36 Kowalczyk: "łyżwę" będę traktować po macoszemu

Kowalczyk: "łyżwę" będę traktować po macoszemu 11 opinii

Justyna Kowalczyk zdecydowała, że skupi się na pracy nad doskonaleniem stylu klasycznego. W podjęciu decyzji pomógł Justynie Kowalczyk nieudany start w biegu Pucharu Kontynentalnego na 5 kilometrów.czytaj

Alpen Cup: Kowalczyk czwarta w biegu na 5 km

WCZORAJ Alpen Cup: Kowalczyk czwarta w biegu na 5 km

Alpen Cup: Kowalczyk czwarta w biegu na 5 km 31 opinii

Justyna Kowalczyk zajęła czwarte miejsce w biegu na 5 km techniką dowolną w zawodach Alpen Cup w Hochfilzen. Polka zrezygnowała z rywalizacji w Pucharze Świata w Davos na rzecz treningowych startów w Austrii.czytaj

Alpen Cup: Kowalczyk wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną

20.12.2014 Alpen Cup: Kowalczyk wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną

Alpen Cup: Kowalczyk wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną 14 opinii

Justyna Kowalczyk wygrała bieg na 10 km techniką klasyczną w zawodach Alpen Cup w Hochfilzen. Polka zrezygnowała z rywalizacji w Pucharze Świata w Davos na rzecz szlifowania techniki klasycznej w Austrii. Druga była reprezentantka gospodarzy Katerina Smutna.czytaj

PŚ w biegach: 69. zwycięstwo Marit Bjoergen

20.12.2014 PŚ w biegach: 69. zwycięstwo Marit Bjoergen

PŚ w biegach: 69. zwycięstwo Marit Bjoergen 2 opinie

Norweżka Marit Bjoergen wygrała bieg na 10 km techniką dowolną narciarskiego Pucharu Świata w Davos. To jej 69. zwycięstwo w karierze w zawodach tej rangi. O 19,9 s wyprzedziła Niemkę Nicole Fessel. Justyna Kowalczyk w Szwajcarii nie startowała.czytaj

Alpen Cup: Justyna Kowalczyk wygrała sprint w Hochfilzen

19.12.2014 Alpen Cup: Justyna Kowalczyk wygrała sprint w Hochfilzen

Alpen Cup: Justyna Kowalczyk wygrała sprint w Hochfilzen 2 opinie

Justyna Kowalczyk wygrała sprint techniką klasyczną w zawodach Alpen Cup w Hochfilzen. Polka zrezygnowała z rywalizacji w Pucharze Świata w Davos na rzecz szlifowania techniki klasycznej w Austrii. Drugą lokatę zajęła reprezentantka gospodarzy Katerina Smutna.czytaj

PKOl: Bródka, Kowalczyk, Stoch i Kwiatkowski sportowcami roku

17.12.2014 PKOl: Bródka, Kowalczyk, Stoch i Kwiatkowski sportowcami roku

PKOl: Bródka, Kowalczyk, Stoch i Kwiatkowski sportowcami roku 5 opinii

Złoci medaliści igrzysk z Soczi: łyżwiarz szybki Zbigniew Bródka, biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk i skoczek Kamil Stoch oraz mistrz świata w kolarstwie szosowym Michał Kwiatkowski uznani przez Polski Komitet Olimpijski sportowcami 2014 roku.czytaj

Kowalczyk: w Livigno chcę znaleźć świeżość

17.12.2014 Kowalczyk: w Livigno chcę znaleźć świeżość

Kowalczyk: w Livigno chcę znaleźć świeżość 1 opinia

Po słabym występie w Davos (7. miejsce na 10 km klasykiem i 54. w sprincie stylem dowolnym), Justyna Kowalczyk postanowiła zrezygnować ze startów w PŚ do końca tego roku. Mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi formę chce odnaleźć we włoskim Livigno.czytaj

Justyna Kowalczyk straci aż milion złotych

17.12.2014 Justyna Kowalczyk straci aż milion złotych

Justyna Kowalczyk straci aż milion złotych 743 opinie

Justyna Kowalczyk nie może zaliczyć obecnego sezonu do najlepszych. Jak wyliczyli dziennikarze "Faktu", polska biegaczka może stracić okrągły milion złotych.czytaj

"Kowalczyk za bardzo lubi wygrywać"

15.12.2014 "Kowalczyk za bardzo lubi wygrywać"

"Kowalczyk za bardzo lubi wygrywać" 13 opinii

Justyna Kowalczyk zakończyła starty w 2014 roku. Ogłoszona na portalu społecznościowym decyzja ma jej dać czas na doszlifowanie formy przed mistrzostwami świata w Falun. - To mądry wybór. Justyna za bardzo lubi wygrywać, a widać, że nie za bardzo jej to idzie - komentuje Stanisław…czytaj

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać

14.12.2014 Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać

Kowalczyk: rezygnuję, bo... Przecież widać 174 opinie

Justyna Kowalczyk poinformowała, że nie wystąpi w następnych zawodach PŚ w Davos. Zamiast tego pojedzie do Austrii, gdzie wystartuje w biegach niższej rangi.czytaj

PŚ w biegach: Oestberg wygrała sprint w Davos

14.12.2014 PŚ w biegach: Oestberg wygrała sprint w Davos

PŚ w biegach: Oestberg wygrała sprint w Davos 14 opinii

Norweżka Ingvild Flugstad Oestberg wygrała w Davos sprint techniką dowolną zaliczany do Pucharu Świata w biegach narciarskich. Kolejne miejsca zajęły jej rodaczki - Maiken Caspersen Falla i Celine Brun-Lie. Justyna Kowalczyk odpadła w eliminacjach.czytaj

PŚ w Davos: Kowalczyk odpadła w eliminacjach sprintu

14.12.2014 PŚ w Davos: Kowalczyk odpadła w eliminacjach sprintu

PŚ w Davos: Kowalczyk odpadła w eliminacjach sprintu 268 opinii

Justyna Kowalczyk odpadła w eliminacjach sprintu zawodów PŚ w Davos. Był to ostatni występ reprezentantki Polski w tegorocznych zawodach Pucharu Świata. czytaj

PŚ: w niedzielę ostatni w tym roku start Kowalczyk

14.12.2014 PŚ: w niedzielę ostatni w tym roku start Kowalczyk

PŚ: w niedzielę ostatni w tym roku start Kowalczyk 209 opinii

Niedzielny (14 grudnia) sprint techniką dowolną w Davos będzie ostatnim w tym roku startem Justyny Kowalczyk w zawodach narciarskiego Pucharu Świata - poinformowała podopieczna trenera Aleksandra Wierietielnego na swoim profilu na Facebooku.czytaj

PŚ w biegach: trudne zadanie przed Justyną Kowalczyk

14.12.2014 PŚ w biegach: trudne zadanie przed Justyną Kowalczyk

PŚ w biegach: trudne zadanie przed Justyną Kowalczyk 1 opinia

W niedzielę w Davos Justyna Kowalczyk wystartuje w zaliczanym do narciarskiego Pucharu Świata sprincie techniką dowolną. Polka nie jest faworytką tej konkurencji. 5 grudnia w Lillehammer odpadła już w eliminacjach i została sklasyfikowana na 37. miejscu.czytaj

Kowalczyk: jeszcze długa droga przede mną

13.12.2014 Kowalczyk: jeszcze długa droga przede mną

Kowalczyk: jeszcze długa droga przede mną 189 opinii

Justyna Kowalczyk zajęła dopiero siódme miejsce w biegu na 10 km techniką klasyczną narciarskiego Pucharu Świata w Davos. "Jeszcze długa droga przede mną. Nic się nie stało. Umarłam po prostu" - napisała na facebooku reprezentantka Polski.czytaj

PŚ w Davos: 7. miejsce Kowalczyk

13.12.2014 PŚ w Davos: 7. miejsce Kowalczyk

PŚ w Davos: 7. miejsce Kowalczyk 120 opinii

Mistrzyni olimpijska z Soczi Justyna Kowalczyk zajęła siódme miejsce w biegu na 10 km techniką klasyczną narciarskiego Pucharu Świata w Davos. Wygrała Norweżka Therese Johaug.czytaj

Kowalczyk: w Davos zrobili nam... slalom gigant

12.12.2014 Kowalczyk: w Davos zrobili nam... slalom gigant

Kowalczyk: w Davos zrobili nam... slalom gigant 2 opinie

Polka w rozmowie z Aleksandrem Dzięciołowskim o trasie kolejnych zawodów Pucharu Świata. Transmisja w TVP 2 i SPORT.TVP.PL w sobotę od godz. 11:00.czytaj

Justyna Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla FIS?

10.12.2014 Justyna Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla FIS?

Justyna Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla FIS? 0 opinii

Jurg Capol, dyrektor FIS Marketing AG stwierdził, że to Justyna Kowalczyk jest najważniejszą zawodniczką, która decyduje o oglądalności telewizyjnej biegów narciarskich. - Milo, że się w końcu zorientowali, że zbytnia dominacja Norwegów może szkodzić tej dyscyplinie - stwierdził…czytaj

Capol: Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla telewizji

10.12.2014 Capol: Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla telewizji

Capol: Kowalczyk najważniejszą zawodniczką dla telewizji 111 opinii

Najważniejszą osobą decydującą o oglądalności telewizyjnej biegów narciarskich jest obecnie Justyna Kowalczyk - uważa Jurg Capol, dyrektor FIS Marketing AG, agendy sprzedającej prawa transmisji dyscyplin międzynarodowej federacji.czytaj