1-20 z 1494 materiałów

kamil stoch

WCZORAJ Letnia GP: piątka pewniaków na konkurs w Klingenthal

Letnia GP: piątka pewniaków na konkurs w Klingenthal 0 opinii

Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny - to piątka pewniaków na finałowy konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal, który odbędzie się 4 października.czytaj

28.09.2014 Letnia GP: triumf Koudelki w Hinzenbach, Stoch dziesiąty

Letnia GP: triumf Koudelki w Hinzenbach, Stoch dziesiąty 0 opinii

Czech Roman Koudelka zwyciężył w niedzielę w austriackim Hinzenbach w przedostatnim konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch był dziesiąty.czytaj

Polscy sportowcy gratulują drużynie Antigi złota

22.09.2014 Polscy sportowcy gratulują drużynie Antigi złota

Polscy sportowcy gratulują drużynie Antigi złota 84 opinie

Triumf polskich siatkarzy w mistrzostwach świata odbił się szerokim echem wśród czołowych polskich sportowców. Gratulacje podopiecznym Stephane'a Antigi złożyli na portalach społecznościowych m.in. Kamil Stoch, Robert Lewandowski i Justyna Kowalczyk.czytaj

Stoch trenował z dziećmi w kopalni soli w Wieliczce

11.09.2014 Stoch trenował z dziećmi w kopalni soli w Wieliczce

Stoch trenował z dziećmi w kopalni soli w Wieliczce 0 opinii

Około 60 dzieci wzięło udział w treningu, który odbył się w kopalni soli w Wieliczce. Poprowadził go dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch.czytaj

Kamil Stoch: latanie w F-16 lepsze niż skoki narciarskie

08.09.2014 Kamil Stoch: latanie w F-16 lepsze niż skoki narciarskie

Kamil Stoch: latanie w F-16 lepsze niż skoki narciarskie 52 opinie

Kamil Stoch przeleciał się wielozadaniowym samolotem F16. Nasz mistrz olimpijski spotkał się też pilotami "Jastrzębi". - Wrażenia niesamowite, tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć. Dla mnie to całkiem nowe doświadczenie, zapamiętam je do końca życia. To jest dużo…czytaj

Letnia GP: Stoch trzeci, wygrana Stjernena

15.08.2014 Letnia GP: Stoch trzeci, wygrana Stjernena

Letnia GP: Stoch trzeci, wygrana Stjernena 4 opinie

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich we francuskim Courchevel. Zwyciężył Norweg Andreas Stjernen, drugi był jego rodak Phillip Sjoeen.czytaj

15.08.2014 Letnia GP w skokach: Stoch wygrał kwalifikacje

Letnia GP w skokach: Stoch wygrał kwalifikacje 1 opinia

Kamil Stoch wygrał kwalifikacje przed konkursem Letniej Grand Prix w skokach narciarskich we francuskim Courchevel uzyskując 128,0 m. W zawodach wystąpią także Dawid Kubacki, Maciej Kot i Piotr Żyła. Kwalifikacji nie uzyskali Jan Ziobro i Klemens Murańka.czytaj

Letnia GP: bez zmian w składzie na Courchevel

12.08.2014 Letnia GP: bez zmian w składzie na Courchevel

Letnia GP: bez zmian w składzie na Courchevel 0 opinii

Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Maciej Kot i Klemens Murańka znaleźli się w składzie zespołu na kolejny konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich, który w piątek 15 sierpnia odbędzie się we francuskim Courchevel.czytaj

09.08.2014 Letnia GP: Żyła drugi w Einsiedeln, wygrał Schlierenzauer

Letnia GP: Żyła drugi w Einsiedeln, wygrał Schlierenzauer 1 opinia

Piotr Żyła zajął drugie miejsce w drugim konkursie Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w szwajcarskim Einsiedeln i został liderem klasyfikacji generalnej. Zwyciężył Austriak Gregor Schlierenzauer. Na piątym miejscu zawody zakończył Kamil Stoch.czytaj

LGP w Wiśle: triumf Prevca, Żyła drugi

26.07.2014 LGP w Wiśle: triumf Prevca, Żyła drugi

LGP w Wiśle: triumf Prevca, Żyła drugi 77 opinii

Peter Prevc wygrał pierwszy konkurs indywidualny Letniej Grand Prix 2014. Słoweński zawodnik okazał się bezkonkurencyjny na skoczni w Wiśle-Malince. Z polskich zawodników najlepiej spisał się Piotr Żyła, który zajął 2. miejsce.czytaj

LGP w Wiśle: zobacz skok Kamila Stocha

26.07.2014 LGP w Wiśle: zobacz skok Kamila Stocha

LGP w Wiśle: zobacz skok Kamila Stocha 6 opinii

Podwójnemu mistrzowi olimpijskiemu nie udało się wywalczyć awansu do drugiej serii konkursu Letniej Grand Prix w Wiśle. Kamil Stoch oddał dobry skok, ale padł ofiarą nowego systemu, który awansem do finałowej rundy premiuje tylko siedmiu zawodników z każdej z grup liczących dwunastu…czytaj

Optymizm drużyny. "Czas zacząć zdobywać"

25.07.2014 Optymizm drużyny. "Czas zacząć zdobywać"

Optymizm drużyny. "Czas zacząć zdobywać" 3 opinie

Pełni euforii Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Piotr Żyła w rozmowie z Maciejem Jabłońskim po drużynowym triumfie w Wiśle.czytaj

Konkurs drużynowy: Polacy na najwyższym stopniu podium!

25.07.2014 Konkurs drużynowy: Polacy na najwyższym stopniu podium!

Konkurs drużynowy: Polacy na najwyższym stopniu podium! 13 opinii

Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch ze zdecydowaną przewagą wygrali konkurs drużynowy w Wiśle-Malince, powtarzając swój sukces sprzed roku.czytaj

LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: drugi skok Stocha

25.07.2014 LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: drugi skok Stocha

LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: drugi skok Stocha 7 opinii

Polacy bezkonkurencyjni w konkursie drużynowym w Wiśle! Zwycięstwo biało-czerwonym zapewnił w ostatnim skoku (131,5 m) Kamil Stoch.czytaj

Polacy wygrali drużynowy konkurs Letniej GP

25.07.2014 Polacy wygrali drużynowy konkurs Letniej GP

Polacy wygrali drużynowy konkurs Letniej GP 98 opinii

Polska, w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, wygrała w piątek drużynowy konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Drugie miejsce zajęli Czesi, a trzecie Austriacy.czytaj

LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: pierwszy skok Stocha

25.07.2014 LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: pierwszy skok Stocha

LGP w Wiśle, konkurs drużynowy: pierwszy skok Stocha 1 opinia

Znakomita forma Kamila Stocha! Polak oddał drugi najdłuższy skok pierwszej rundy konkursu drużynowego (133 metry).czytaj

LGP w Wiśle: zobacz skoki kwalifikacyjne Stocha, Kota i Żyły

24.07.2014 LGP w Wiśle: zobacz skoki kwalifikacyjne Stocha, Kota i Żyły

LGP w Wiśle: zobacz skoki kwalifikacyjne Stocha, Kota i Żyły 0 opinii

Najlepiej z Polaków spisał się Piotr Żyła, który skoczył 126 m i zajął trzecie miejsce. Maciej Kot zajął siódme miejsce (125,5 m) a lider naszej kadry – Kamil Stoch – skoczył zaledwie 114,5 m i zajął 47. lokatę.czytaj

Letnia GP: Stoch na czele "12" Polaków na konkursy w Wiśle

22.07.2014 Letnia GP: Stoch na czele "12" Polaków na konkursy w Wiśle

Letnia GP: Stoch na czele "12" Polaków na konkursy w Wiśle 3 opinie

Dwukrotny złoty medalista olimpijski i mistrz świata Kamil Stoch znalazł się w składzie polskiego zespołu na dwa inauguracyjne konkursy Letniej Grand Prix w skokach narciarskich, które w piątek i sobotę zostaną rozegrane w Wiśle Malince.czytaj

Stoch: tego lądowania sobie nie daruję

21.07.2014 Stoch: tego lądowania sobie nie daruję

Stoch: tego lądowania sobie nie daruję 3 opinie

Podwójny mistrz olimpijski z Soczi w cuglach wygrał letnie mistrzostwa Polski w Wiśle.czytaj

Letnie MP w skokach: złoty Kamil Stoch

19.07.2014 Letnie MP w skokach: złoty Kamil Stoch

Letnie MP w skokach: złoty Kamil Stoch 38 opinii

Kamil Stoch (WKS Zakopane) wywalczył złoty medal podczas konkursu indywidualnego letnich Mistrzostw Polski, który został rozegrany w sobotę na skoczni HS 134 w Wiśle Malince. Drugi był Piotr Żyła (KS Wisła), a trzeci Jakub Wolny (Klimczok Bystra).czytaj