- Mój pierwszy prawdziwy odpoczynek po sezonie... zimowym. Wiosną nie udało mi się wyjechać choćby na weekend, więc zamiast w Bieszczady wybrałem się w tym roku do innego raju... - napisał w mediach społecznościowych lider "Orłów Kruczka".czytaj

Kruczek: Stoch jest daleko od wysokiej formy

16.08.2015 Kruczek: Stoch jest daleko od wysokiej formy

Kruczek: Stoch jest daleko od wysokiej formy 2 opinie

Kamil Stoch zajął 3. miejsce w konkursie Letniej Grand Prix w Einsiedeln (HS 117). Trener Łukasz Kruczek ocenił występ swoich podopiecznych i opowiedział o planach kadry na następne zawody.czytaj

Letnia GP:  Stoch trzeci, ponowny triumf Freunda

15.08.2015 Letnia GP: Stoch trzeci, ponowny triumf Freunda

Letnia GP:  Stoch trzeci, ponowny triumf Freunda 0 opinii

Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w zawodach Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w szwajcarskim Einsiedeln. Zwyciężył Niemiec Severin Freund, który został liderem klasyfikacji generalnej, spychając na drugie miejsce Dawida Kubackiego.czytaj

Stoch: zabrakło prędkości

14.08.2015 Stoch: zabrakło prędkości

Stoch: zabrakło prędkości 6 opinii

Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi – Kamil Stoch – o wynikach kwalifikacji przed konkursem Letniej GP w Courchevel. Zawodnik z Zębu zanotował piąty rezultat.czytaj

Stoch: mój wynik to nie powód do żałoby

09.08.2015 Stoch: mój wynik to nie powód do żałoby

Stoch: mój wynik to nie powód do żałoby 13 opinii

Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi – Kamil Stoch – o konkursie Letniej GP w Hinterzarten. Zawodnik z Zębu zajął 38. miejsce. - To nie powód do żałoby - przyznał po zawodach polski skoczek.czytaj

Letnia GP: triumf Kubackiego w Hinterzarten

08.08.2015 Letnia GP: triumf Kubackiego w Hinterzarten

Letnia GP: triumf Kubackiego w Hinterzarten 5 opinii

Dawid Kubacki wygrał konkurs Letniej Grand Prix w Hinterzarten! 25-letni Polak umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Do drugiej serii nie zakwalifikował się Kamil Stoch.czytaj

Łukasz Kruczek: nie możemy się rozleniwić

08.08.2015 Łukasz Kruczek: nie możemy się rozleniwić

Łukasz Kruczek: nie możemy się rozleniwić 0 opinii

Trener kadry polskich skoczków chce utrzymać koncentrację w zespole po osiągnięciu dobrego wyniku w Hinterzarten. Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zajęli drugie miejsce w drużynowym konkursie Letniej Grand Prix.czytaj

Stoch: jeszcze nie mogę dawać z siebie maksa

08.08.2015 Stoch: jeszcze nie mogę dawać z siebie maksa

Stoch: jeszcze nie mogę dawać z siebie maksa 4 opinie

Choć Kamil Stoch upiera się, że czeka z formą na najważniejsze momenty sezonu, w Hinterzarten skoczył najdalej ze wszystkich Polaków.czytaj

Letni PK w skokach: w Wiśle wystartuje trzynastu Polaków

06.08.2015 Letni PK w skokach: w Wiśle wystartuje trzynastu Polaków

Letni PK w skokach: w Wiśle wystartuje trzynastu Polaków 0 opinii

Trzynastu Polaków wystartuje w każdym z dwóch konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich, które w weekend odbędą się w Wiśle Malince. Zabraknie czołowych zawodników reprezentacji: Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego i Macieja Kota.czytaj

Letnia GP: zwycięstwo Kubackiego w Wiśle

01.08.2015 Letnia GP: zwycięstwo Kubackiego w Wiśle

Letnia GP: zwycięstwo Kubackiego w Wiśle 1 opinia

Dawid Kubacki wygrał konkurs Letniej Grand Prix na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle. Drugie miejsce zajął Piotr Żyła. Piąty był Kamil Stoch, a siódmy - Bartłomiej Kłusek.czytaj

Letnia GP w skokach: Polska wygrała konkurs drużynowy

31.07.2015 Letnia GP w skokach: Polska wygrała konkurs drużynowy

Letnia GP w skokach: Polska wygrała konkurs drużynowy 1 opinia

Polska drużyna, w składzie Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch, wygrała w piątek konkurs Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle Malince. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a trzecie Norwegowie.czytaj

Stoch: sytuacja w Zakopanem jest smutna

30.07.2015 Stoch: sytuacja w Zakopanem jest smutna

Stoch: sytuacja w Zakopanem jest smutna 10 opinii

Kamil Stoch nie ukrywa, że sytuacja w stolicy polskich Tatr jest smutna. Teraz skoczkowie mogą trenować tylko w Wiśle i Szczyrku.czytaj

25.07.2015 Letnia GP: Stoch i Kubacki wśród Polaków na konkursy w Wiśle

Letnia GP: Stoch i Kubacki wśród Polaków na konkursy w Wiśle 0 opinii

Dwukrotny złoty medalista olimpijski Kamil Stoch i letni mistrz Polski Dawid Kubacki znaleźli się wśród 11 Polaków powołanych na inauguracyjne konkursy Letniej GP w skokach narciarskich, które 31 lipca i 1 sierpnia odbędą się w Wiśle Malince - podał PZN.czytaj

Stoch o skoczni w Zakopanem: możemy tylko błagać i modlić się

21.07.2015 Stoch o skoczni w Zakopanem: możemy tylko błagać i modlić się

Stoch o skoczni w Zakopanem: możemy tylko błagać i modlić się 31 opinii

Zaplanowany na 2 sierpnia konkurs Letniej Grand Prix w Zakopanem nie odbędzie się. Powodem jest zły stan techniczny skoczni, który uniemożliwia przeprowadzenie zawodów. O tym, że zespół skoczni u podnóża Tatr wymaga modernizacji, przekonuje dwukrotny mistrz olimpijski, Kamil Stoch. -…czytaj

LMP w Wiśle: zobacz skoki Kubackiego i Stocha

19.07.2015 LMP w Wiśle: zobacz skoki Kubackiego i Stocha

LMP w Wiśle: zobacz skoki Kubackiego i Stocha 1 opinia

Kubacki prowadził już po pierwszej serii, w której oddał najdłuższy skok konkursu – 132,5 m. W drugiej uzyskał odległość 127 m. Ubiegłoroczny triumfator Kamil Stoch zakończył rywalizację na 4. miejscu (125 m, 127 m).czytaj

LMP w skokach: Stoch wystartuje w Wiśle

15.07.2015 LMP w skokach: Stoch wystartuje w Wiśle

LMP w skokach: Stoch wystartuje w Wiśle 0 opinii

Z udziałem krajowej czołówki rozegrane zostaną 18 i 19 lipca w Wiśle Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Zawodnicy zmierzą się na obiekcie HS-134 w Malince, a dwuboiści także na trasie nartorolkowej w Jonidle - podał PZN.czytaj

Stoch: lato traktuję poważnie

03.07.2015 Stoch: lato traktuję poważnie

Stoch: lato traktuję poważnie 1 opinia

Przygotowania polskich skoczków narciarskich do sezonu letniego wkroczyły w decydującą fazę. Jednym z elementów było krótkie zgrupowanie w Zakopanem, po którym podwójny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch zapewnił, że "lato traktuje poważnie".czytaj

Stoch kibicuje Lewandowskiemu. "Wierzę w zwycięstwo Polaków"

11.06.2015 Stoch kibicuje Lewandowskiemu. "Wierzę w zwycięstwo Polaków"

Stoch kibicuje Lewandowskiemu. "Wierzę w zwycięstwo Polaków" 4 opinie

- Nie myślę, nie kalkuluję, po prostu wierzę, że Polacy wygrają - powiedział Kamil Stoch zapytany o sobotni mecz eliminacji mistrzostw Europy Polska - Gruzja. Mistrz olimpijski dodał, że sam grał w piłkę nożną.czytaj

Kamil Stoch w Gdańsku: wygrałem z Barceloną na konsoli

10.06.2015 Kamil Stoch w Gdańsku: wygrałem z Barceloną na konsoli

Kamil Stoch w Gdańsku: wygrałem z Barceloną na konsoli 4 opinie

Kamil Stoch zdradził młodym piłkarzom Lechii, których trening obserwował w środę w Gdańsku, że udało mu się wygrać w piłkę ze słynną Barceloną. - W Fifie na konsoli - dodał z uśmiechem dwukrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich.czytaj

30.05.2015 Grocholska-Kurkowiak i Stoch otworzyli w Zakopanem wystawę olimpijczyków

Grocholska-Kurkowiak i Stoch otworzyli w Zakopanem wystawę olimpijczyków 0 opinii

Olimpijka z Oslo (1952) i Cortina d'Ampezzo (1956) Barbara Grocholska-Kurkowiak oraz dwukrotny złoty medalista igrzysk w Soczi Kamil Stoch otworzyli w pawilonie Wielkiej Krokwi wystawę "Olimpijczycy zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego", prezentującą różne trofea.czytaj