1-20 z 34 materiałów

piotr lisek

20.03.2015 Mityng w RPA: Piotr Lisek wygrał konkurs skoku o tyczce

Mityng w RPA: Piotr Lisek wygrał konkurs skoku o tyczce 0 opinii

Przebywający na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki Piotr Lisek (OSOT Szczecin) zwyciężył w konkursie skoku o tyczce w Sasolburgu. Brązowy medalista halowych mistrzostw Europy w Pradze pokonał wysokość 5,50.czytaj

10.03.2015 HME: Piotr Lisek z drugim wynikiem zawodów

HME: Piotr Lisek z drugim wynikiem zawodów 1 opinia

Tyczkarze Piotr Lisek i Rosjanin Aleksander Gripicz sklasyfikowani zostali ex aequo na drugiej pozycji w tabeli najlepszych wyników 33. halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy. Obaj skoczyli po 5,85. Pierwsze miejsce zajął Francuz Renaud Lavillenie - 6,04.czytaj

Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia

07.03.2015 Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia

Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia 2 opinie

Brązowy medal halowych mistrzostw Europy w Pradze to największy sukces tyczkarza Piotr Liska (OSOT Szczecin). - Ten dzień zapamiętam do końca życia i chcę gonić Francuza Renauda Lavillenie - podkreślił podopieczny Wiaczesława Kaliniczenki.czytaj

HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze

07.03.2015 HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze

HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze 49 opinii

Trzy brązowe medale wywalczyli reprezentanci Polski w trzecim dniu Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które w tym roku odbywają się w Pradze. Na podium stanęli Kamila Lićwinko (skok wzwyż), Piotr Lisek (skok o tyczce) i 400-metrowiec Rafał Omelko. To dobry prognostyk przed…czytaj

HME: ten skok dał Liskowi medal

07.03.2015 HME: ten skok dał Liskowi medal

HME: ten skok dał Liskowi medal 1 opinia

Polski tyczkarz Piotr Lisek celował w Pradze w sześć metrów. Nie udało się. Konkurs zakończył 15 centymetrów niżej i zdobył brązowy medal HME.czytaj

HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem

07.03.2015 HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem

HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem 10 opinii

Piotr Lisek zdobył brązowy medal w konkurencji skoku o tyczce na Halowych Mistrzostwach Europy w Pradze. Reprezentant Polski zakończył konkurs z zaliczoną wysokością 5,85 m.czytaj

Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały

06.03.2015 Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały

Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały 1 opinia

Głos zabrał także Robert Sobera, drugi finalista konkursu skoku o tyczce podczas HME w Pradze.czytaj

06.03.2015 Lekkoatletyczne HME: udane przedpołudnie polskich lekkoatletów

Lekkoatletyczne HME: udane przedpołudnie polskich lekkoatletów 0 opinii

Tylko czterem z 17 polskich lekkoatletów startujących w przedpołudniowej sesji halowych mistrzostw Europy w Pradze nie udało się awansować do kolejnej rundy w swojej konkurencji. Chwile grozy przeżyli tyczkarz Piotr Lisek i 800-metrowiec Karol Konieczny.czytaj

Piotr Lisek: celuję w sześć metrów

06.03.2015 Piotr Lisek: celuję w sześć metrów

Piotr Lisek: celuję w sześć metrów 2 opinie

Złamana tyczka, rana na piszczelu, ale i tak awans do finałowego konkursu halowych mistrzostw Europy w Pradze uzyskał Piotr Lisek (OSOT Szczecin). "Celuję w sześć metrów" - przyznał.czytaj

06.03.2015 Lekkoatletyczne HME: Lisek i Sobera w finale skoku o tyczce

Lekkoatletyczne HME: Lisek i Sobera w finale skoku o tyczce 0 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) i Robert Sobera (AZS AWF Wrocław) zakwalifikowali się do finałowego konkursu skoku o tyczce 33. halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Pradze. Obaj, tak jak i pięciu innych zawodników, pokonali wysokość 5,70.czytaj

Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje

05.03.2015 Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje

Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje 1 opinia

Piotr Lisek łamie wszelkie zasady - jest najcięższym i jednym z najwyższych obecnie tyczkarzy globu. Mimo wszystko wdarł się do światowej czołówki i w halowych mistrzostwach Europy w Pradze celuje w medal. - Ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje - przyznał.czytaj

Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali

02.03.2015 Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali

Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali 1 opinia

Polski tyczkarz Piotr Lisek o pobiciu halowego rekordu Polski (5,90 m) i szansach podczas zbliżających się HME w Pradze (transmisje w TVP i SPORT.TVP.PL).czytaj

01.03.2015 Kaliniczenko o Lisku: liczyłem na halowy rekord Polski

Kaliniczenko o Lisku: liczyłem na halowy rekord Polski 2 opinie

Wiaczesław Kaliniczenko, trener Piotra Liska, spodziewał się, że jego podopieczny w zorganizowanym w centrum handlowym w niemieckim Bad Oeynhausen konkursie poprawi halowy rekord Polski w skoku o tyczce. - Liczyłem na to. Myślę, że może być jeszcze wyżej niż 5,90 - ocenił.czytaj

Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski

11.02.2015 Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski

Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski 8 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) wynikiem 5,87 poprawił o jeden centymetr halowy rekord Polski w skoku o tyczce podczas mityngu w niemieckim Dessau. Poprzedni najlepszy rezultat należał od czterech lat do Pawła Wojciechowskiego (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL).czytaj

07.02.2015 Mityng w Poczdamie: Lisek i Sobera skoczyli o tyczce 5,80

Mityng w Poczdamie: Lisek i Sobera skoczyli o tyczce 5,80 0 opinii

Piotr Lisek i Robert Sobera byli najlepsi w konkursie skoku o tyczce w Poczdamie, uzyskując po 5,80 m. Obaj atakowali poprzeczkę na wysokości 5,87 m, o centymetr wyżej od halowego rekordu Polski Pawła Wojciechowskiego, ale bez powodzenia.czytaj

21.08.2014 Diamentowa Liga: pogoda popsuła zawody w Sztokholmie

Diamentowa Liga: pogoda popsuła zawody w Sztokholmie 0 opinii

Zimno, wietrznie i deszczowo było w Sztokholmie w trakcie jedenastego w tym sezonie mityngu Diamentowej Ligi. Najlepiej z Polaków wypadł Adam Kszczot, który czasem 1.45,25 wygrał bieg na 800 m. Drugi w skoku o tyczce był Piotr Lisek (OSOT Szczecin) - 5,60.czytaj

21.08.2014 Diamentowa Liga: Piotr Lisek drugi w skoku o tyczce

Diamentowa Liga: Piotr Lisek drugi w skoku o tyczce 0 opinii

Piotr Lisek zajął drugie miejsce w konkursie skoku o tyczce w mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie. Zawodnik OSOT Szczecin w niesprzyjających warunkach - silnym wietrze, uzyskał 5,60. Wygrał Grek Konstantinos Filipiddis - 5,60czytaj

W sobotę szansa na kolejne niespodzianki i medale w Zurychu

16.08.2014 W sobotę szansa na kolejne niespodzianki i medale w Zurychu

W sobotę szansa na kolejne niespodzianki i medale w Zurychu 1 opinia

W sobotę polscy lekkoatleci staną w Zurychu przed kolejnymi szansami na zdobycie medali mistrzostw Europy. Największe ma młociarz Paweł Fajdek oraz tyczkarze Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek i Robert Sobera. Niespodziankę sprawić może Joanna Jóźwik na 800 m.czytaj

Fajdek: pierwszy rzut był komiczny

14.08.2014 Fajdek: pierwszy rzut był komiczny

Fajdek: pierwszy rzut był komiczny 0 opinii

- Pierwszy rzut był komiczny, sam się uśmiałem. W drugiej kolejce zmobilizowałem się na tyle, aby mieć z głowy te nielubiane przez nikogo kwalifikacje. Udało się, 77,45 i mogłem się spakować - powiedział po eliminacjach rzutu młotem 22. mistrzostw Europy w Zurychu aktualny mistrz…czytaj

Zurych: czwartkowe przedpołudnie udane dla Polaków

14.08.2014 Zurych: czwartkowe przedpołudnie udane dla Polaków

Zurych: czwartkowe przedpołudnie udane dla Polaków 1 opinia

Czwartkowe eliminacje w przedpołudniowej sesji 22. mistrzostw Europy były udane dla polskich lekkoatletów. Do finałów awansowali w komplecie tyczkarze - Piotr Lisek, Robert Sobera i Paweł Wojciechowski oraz rzucający młotem Paweł Fajdek i Szymon Ziółkowski.czytaj