piotr lisek

Diamentowa Liga: Lavillenie skoczył o tyczce 6,03, słabszy dzień Polaków

25.07.2015 Diamentowa Liga: Lavillenie skoczył o tyczce 6,03, słabszy dzień Polaków

Diamentowa Liga: Lavillenie skoczył o tyczce 6,03, słabszy dzień Polaków 1 opinia

Rekordzista świata Francuz Renaud Lavillenie skoczył o tyczce 6,03 i wygrał mityng Diamentowej Ligi w Londynie. Piąty był Piotr Lisek (OSOT Szczecin) - 5,65, a szósty Paweł Wojciechowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) - 5,50.czytaj

Diamentowa Liga: w Monako wystartuje ośmioro Polaków

15.07.2015 Diamentowa Liga: w Monako wystartuje ośmioro Polaków

Diamentowa Liga: w Monako wystartuje ośmioro Polaków 0 opinii

Ośmioro polskich lekkoatletów wystąpi w piątkowym mityngu Diamentowej Ligi w Monako. Po dwóch reprezentantów biało-czerwonych wystartuje w skoku o tyczce - Paweł Wojciechowski i Piotr Lisek oraz w biegu na 800 m - Adam Kszczot i Marcin Lewandowski.czytaj

07.07.2015 Diamentowa Liga: czterech Polaków wystąpi w Lozannie

Diamentowa Liga: czterech Polaków wystąpi w Lozannie 0 opinii

Czerech Polaków - Tomasz Majewski w pchnięciu kulą, Marcin Lewandowski w biegu na 800 m oraz Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski w skoku o tyczce - wystąpią w dziewiątym mityngu Diamentowej Ligi, który w czwartek odbędzie się w Lozannie.czytaj

Igrzyska Europejskie: Piotr Lisek trzeci w skoku o tyczce w Baku

24.06.2015 Igrzyska Europejskie: Piotr Lisek trzeci w skoku o tyczce w Baku

Igrzyska Europejskie: Piotr Lisek trzeci w skoku o tyczce w Baku 10 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) wynikiem 5,82 zajął trzecie miejsce w ulicznym konkursie skoku o tyczce zorganizowanym przy okazji Igrzysk Europejskich w Baku. Zwyciężył mistrz świata z Moskwy i brązowy medalista olimpijski z Londynu Niemiec Raphael Holzdeppe - 5,92.czytaj

31.05.2015 Diamentowa Liga: Lisek skoczył o tyczce 5,70 i wypełnił minimum na MŚ

Diamentowa Liga: Lisek skoczył o tyczce 5,70 i wypełnił minimum na MŚ 0 opinii

Brązowy medalista halowych mistrzostw Europy Piotr Lisek (OSOT Szczecin) skoczył o tyczce 5,70 w Eugene w mityngu Diamentowej Ligi zajmując piąte miejsce. Tyle wynosi minim PZLA na mistrzostwa świata w Pekinie. Wygrał rekordzista globu Francuz Renaud Lavillenie rewelacyjnym wynikiem 6,05.czytaj

09.05.2015 Lisek skoczył o tyczce 5,64 i wygrał uliczny konkurs w Atenach

Lisek skoczył o tyczce 5,64 i wygrał uliczny konkurs w Atenach 0 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) zwyciężył w trzeciej edycji ulicznego konkursu skoku o tyczce w Atenach. Brązowy medalista halowych mistrzostw Europy pokonał poprzeczkę zawieszoną na wysokości 5,64 m.czytaj

20.03.2015 Mityng w RPA: Piotr Lisek wygrał konkurs skoku o tyczce

Mityng w RPA: Piotr Lisek wygrał konkurs skoku o tyczce 0 opinii

Przebywający na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki Piotr Lisek (OSOT Szczecin) zwyciężył w konkursie skoku o tyczce w Sasolburgu. Brązowy medalista halowych mistrzostw Europy w Pradze pokonał wysokość 5,50.czytaj

10.03.2015 HME: Piotr Lisek z drugim wynikiem zawodów

HME: Piotr Lisek z drugim wynikiem zawodów 1 opinia

Tyczkarze Piotr Lisek i Rosjanin Aleksander Gripicz sklasyfikowani zostali ex aequo na drugiej pozycji w tabeli najlepszych wyników 33. halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy. Obaj skoczyli po 5,85. Pierwsze miejsce zajął Francuz Renaud Lavillenie - 6,04.czytaj

Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia

07.03.2015 Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia

Lisek: ten dzień zapamiętam do końca życia 2 opinie

Brązowy medal halowych mistrzostw Europy w Pradze to największy sukces tyczkarza Piotr Liska (OSOT Szczecin). - Ten dzień zapamiętam do końca życia i chcę gonić Francuza Renauda Lavillenie - podkreślił podopieczny Wiaczesława Kaliniczenki.czytaj

HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze

07.03.2015 HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze

HME: Brązowy dzień Polaków w Pradze 49 opinii

Trzy brązowe medale wywalczyli reprezentanci Polski w trzecim dniu Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które w tym roku odbywają się w Pradze. Na podium stanęli Kamila Lićwinko (skok wzwyż), Piotr Lisek (skok o tyczce) i 400-metrowiec Rafał Omelko. To dobry prognostyk przed…czytaj

HME: ten skok dał Liskowi medal

07.03.2015 HME: ten skok dał Liskowi medal

HME: ten skok dał Liskowi medal 1 opinia

Polski tyczkarz Piotr Lisek celował w Pradze w sześć metrów. Nie udało się. Konkurs zakończył 15 centymetrów niżej i zdobył brązowy medal HME.czytaj

HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem

07.03.2015 HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem

HME w Pradze: Lisek z brązowym medalem 10 opinii

Piotr Lisek zdobył brązowy medal w konkurencji skoku o tyczce na Halowych Mistrzostwach Europy w Pradze. Reprezentant Polski zakończył konkurs z zaliczoną wysokością 5,85 m.czytaj

Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały

06.03.2015 Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały

Lisek: złamałem tyczkę i jestem obolały 1 opinia

Głos zabrał także Robert Sobera, drugi finalista konkursu skoku o tyczce podczas HME w Pradze.czytaj

06.03.2015 Lekkoatletyczne HME: udane przedpołudnie polskich lekkoatletów

Lekkoatletyczne HME: udane przedpołudnie polskich lekkoatletów 0 opinii

Tylko czterem z 17 polskich lekkoatletów startujących w przedpołudniowej sesji halowych mistrzostw Europy w Pradze nie udało się awansować do kolejnej rundy w swojej konkurencji. Chwile grozy przeżyli tyczkarz Piotr Lisek i 800-metrowiec Karol Konieczny.czytaj

Piotr Lisek: celuję w sześć metrów

06.03.2015 Piotr Lisek: celuję w sześć metrów

Piotr Lisek: celuję w sześć metrów 2 opinie

Złamana tyczka, rana na piszczelu, ale i tak awans do finałowego konkursu halowych mistrzostw Europy w Pradze uzyskał Piotr Lisek (OSOT Szczecin). "Celuję w sześć metrów" - przyznał.czytaj

06.03.2015 Lekkoatletyczne HME: Lisek i Sobera w finale skoku o tyczce

Lekkoatletyczne HME: Lisek i Sobera w finale skoku o tyczce 0 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) i Robert Sobera (AZS AWF Wrocław) zakwalifikowali się do finałowego konkursu skoku o tyczce 33. halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Pradze. Obaj, tak jak i pięciu innych zawodników, pokonali wysokość 5,70.czytaj

Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje

05.03.2015 Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje

Lisek: ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje 1 opinia

Piotr Lisek łamie wszelkie zasady - jest najcięższym i jednym z najwyższych obecnie tyczkarzy globu. Mimo wszystko wdarł się do światowej czołówki i w halowych mistrzostwach Europy w Pradze celuje w medal. - Ciężko mi uwierzyć w to, co się dzieje - przyznał.czytaj

Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali

02.03.2015 Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali

Lisek: zamierzam zdekoncentrować rywali 1 opinia

Polski tyczkarz Piotr Lisek o pobiciu halowego rekordu Polski (5,90 m) i szansach podczas zbliżających się HME w Pradze (transmisje w TVP i SPORT.TVP.PL).czytaj

01.03.2015 Kaliniczenko o Lisku: liczyłem na halowy rekord Polski

Kaliniczenko o Lisku: liczyłem na halowy rekord Polski 2 opinie

Wiaczesław Kaliniczenko, trener Piotra Liska, spodziewał się, że jego podopieczny w zorganizowanym w centrum handlowym w niemieckim Bad Oeynhausen konkursie poprawi halowy rekord Polski w skoku o tyczce. - Liczyłem na to. Myślę, że może być jeszcze wyżej niż 5,90 - ocenił.czytaj

Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski

11.02.2015 Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski

Mityng w Dessau: Lisek z halowym rekordem Polski 8 opinii

Piotr Lisek (OSOT Szczecin) wynikiem 5,87 poprawił o jeden centymetr halowy rekord Polski w skoku o tyczce podczas mityngu w niemieckim Dessau. Poprzedni najlepszy rezultat należał od czterech lat do Pawła Wojciechowskiego (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL).czytaj