real madryt

Modrić przedłużył kontrakt z Realem do 2018 roku

13:10 Modrić przedłużył kontrakt z Realem do 2018 roku

Modrić przedłużył kontrakt z Realem do 2018 roku 0 opinii

Luka Modrić przedłużył kontrakt z Realem Madryt do 2018 roku - poinformował w środę hiszpański klub. Chorwacki piłkarz występuje w zespole "Królewskich", triumfatorze Ligi Mistrzów, od dwóch lat.czytaj

Były reprezentant Polski zatrzymany po Super Meczu

11:43 Były reprezentant Polski zatrzymany po Super Meczu

Były reprezentant Polski zatrzymany po Super Meczu 134 opinie

Do absurdalnych zdarzeń doszło zaraz po Super Meczu Real Madryt - Fiorentina (1:2) na Stadionie Narodowym w Warszawie. Były reprezentant Polski Marcin Adamski został zatrzymany przez policję za próbę wtargnięcia na płytę boiska. Chciał przywołać swoich synów, którzy próbowali zdobyć…czytaj

Uraz Cristiano Ronaldo

08:09 Uraz Cristiano Ronaldo

Uraz Cristiano Ronaldo 11 opinii

Tylko 45 minut trwał występ Cristiano Ronaldo we wtorkowym meczu o Superpuchar Hiszpanii pomiędzy Realem Madryt i Atletico (1:1). Portugalczyk nie wyszedł na murawę po przerwie i jak poinformowały hiszpańskie media, było to spowodowane odnowieniem się urazu lewego uda.czytaj

Real zremisował z Atletico

07:07 Real zremisował z Atletico

Real zremisował z Atletico 42 opinie

W pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii Real Madryt zremisował na własnym boisku z Atletico 1:1 (0:0). Gola dla "Królewskich" zdobył James Rodriguez, a wyrównał Raul Garcia. Rewanż na Vicente Calderon odbędzie się w najbliższy piątek.czytaj

Man Utd chce wydać 100 mln funtów na Di Marię

18.08.2014 Man Utd chce wydać 100 mln funtów na Di Marię

Man Utd chce wydać 100 mln funtów na Di Marię 47 opinii

Manchester United planuje wydać na Angela Di Marię 100 milionów funtów - donosi "Daily Mail". Jedna połowa tej sumy ma trafić na konto Realu Madryt, a druga ma pokryć zarobki Argentyńczyka przez okres pięciu lat.czytaj

Hiszpanie po Super Meczu: w Polsce kochają Real

17.08.2014 Hiszpanie po Super Meczu: w Polsce kochają Real

Hiszpanie po Super Meczu: w Polsce kochają Real 51 opinii

Keylor Navas pokazał się z dobrej strony, Carlo Ancelotti szuka najlepszego sposobu na wykorzystanie umiejętności Jamesa Rodrigueza, Angel Di Maria wciąż jest w pełni oddany sprawie Realu, który ma w Polsce wielu oddanych fanów - takie wnioski po "Super Meczu" na Stadionie…czytaj

Ancelotti dla TVP: przed Polską świetlana przyszłość

17.08.2014 Ancelotti dla TVP: przed Polską świetlana przyszłość

Ancelotti dla TVP: przed Polską świetlana przyszłość 73 opinie

Przy okazji Super Meczu reporter TVP Sport Szymon Borczuch sprawdził wiedzę trenera Realu na temat polskiej piłki. Carlo Ancelotti test zdał na "piątkę".czytaj

Keylor Navas: mundial zmienił moje życie

17.08.2014 Keylor Navas: mundial zmienił moje życie

Keylor Navas: mundial zmienił moje życie 50 opinii

Polski pomocnik Fiorentiny z opaską kapitana i pamiątkowym pucharem za zwycięstwo nad Realem Madryt.czytaj

Super Mecz: Wolski odbiera zwycięskie trofeum

17.08.2014 Super Mecz: Wolski odbiera zwycięskie trofeum

Super Mecz: Wolski odbiera zwycięskie trofeum 22 opinie

Mario Gomez: nie chciałem znów przegrać w Warszawie

17.08.2014 Mario Gomez: nie chciałem znów przegrać w Warszawie

Mario Gomez: nie chciałem znów przegrać w Warszawie 24 opinie

Napastnik Fiorentiny Mario Gomez nie miał najlepszych wspomnień ze Stadionem Narodowym w Warszawie. Po Super Meczu, w którym jego klub pokonał Real Madryt 2:1, powinien milej wspominać ten obiekt. czytaj

Gwiazdy Realu nie znalazły czasu na pomeczowe wywiady

17.08.2014 Gwiazdy Realu nie znalazły czasu na pomeczowe wywiady

Gwiazdy Realu nie znalazły czasu na pomeczowe wywiady 6 opinii

Cristiano Ronaldo, James Rodriguez, Karim Benzema i większość innych zawodników Realu Madryt, którzy wystąpili w sobotnim Super Meczu z Fiorentiną, nie znalazła czasu, żeby podzielić się swoimi wrażeniami z występu na Stadionie Narodowym w rozmowach z dziennikarzami. czytaj

Wolski o "przebierańcu" w Super Meczu: to było dla mnie duże zaskoczenie

17.08.2014 Wolski o "przebierańcu" w Super Meczu: to było dla mnie duże zaskoczenie

Wolski o "przebierańcu" w Super Meczu: to było dla mnie duże zaskoczenie 100 opinii

W 75. minucie meczu, na boisku pojawił się... kibic w koszulce Ronaldo. Nieprawdziwy Cristiano uciął sobie pogawędkę z Karimem Benzemą i po chwili sam zszedł z murawy.czytaj

Fiorentina zaskoczona Warszawą. Real z napiętym grafikiem

17.08.2014 Fiorentina zaskoczona Warszawą. Real z napiętym grafikiem

Fiorentina zaskoczona Warszawą. Real z napiętym grafikiem 147 opinii

Real Madryt na wizytę w Warszawie przy okazji Super Meczu poświęcił kilkanaście godzin. Dłużej pobyła w polskiej stolicy Fiorentina. Ich wrażenia? Całkiem niezłe. Doznania polskich fanów? Nie gorsze. czytaj

Real – Fiorentina 1:2: gol... wychowanka Realu Madryt

16.08.2014 Real – Fiorentina 1:2: gol... wychowanka Realu Madryt

Real – Fiorentina 1:2: gol... wychowanka Realu Madryt 0 opinii

Marcos Alonso wpisał się na listę strzelców w 69. minucie.czytaj

To nie był Ronaldo... Kibic z "7" wbiegł na murawę!

16.08.2014 To nie był Ronaldo... Kibic z "7" wbiegł na murawę!

To nie był Ronaldo... Kibic z "7" wbiegł na murawę! 3 opinie

"Gracias Alfredo". Polscy kibice uczcili pamięć di Stefano!

16.08.2014 "Gracias Alfredo". Polscy kibice uczcili pamięć di Stefano!

"Gracias Alfredo". Polscy kibice uczcili pamięć di Stefano! 9 opinii

Piękne zachowanie polskich kibiców Realu Madryt, którzy wywiesili flagę upamiętniająca legendę "Królewskich".czytaj

Super Mecz: Fiorentina pokonała Real Madryt

16.08.2014 Super Mecz: Fiorentina pokonała Real Madryt

Super Mecz: Fiorentina pokonała Real Madryt 118 opinii

Real Madryt przegrał z Fiorentiną 1:2 w Super Meczu rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie. czytaj

Real – Fiorentina: kolejny gol ze spalonego. Tym razem Benzema

16.08.2014 Real – Fiorentina: kolejny gol ze spalonego. Tym razem Benzema

Real – Fiorentina: kolejny gol ze spalonego. Tym razem Benzema 0 opinii

Świetne wykończenie akcji przez Karima Benzemę. Okazało się jednak, że Francuz był na pozycji spalonej.czytaj

Real – Fiorentina: nieuznany gol! Di Maria na spalonym

16.08.2014 Real – Fiorentina: nieuznany gol! Di Maria na spalonym

Real – Fiorentina: nieuznany gol! Di Maria na spalonym 0 opinii

Angel Di Maria otrzymał podanie od Samiego Khediry, ale był na pozycji spalonej.czytaj

Super Mecz: Aquilani mógł dać prowadzenie Fiorentinie

16.08.2014 Super Mecz: Aquilani mógł dać prowadzenie Fiorentinie

Super Mecz: Aquilani mógł dać prowadzenie Fiorentinie 0 opinii

pierwszej połowy. Kapitalnym strzałem z woleja popisał sie Alberto Aquilaniego, ale piłka wylądowała na poprzeczce bramki "Królewskich" czytaj