robert kubica

Rajd Niemiec: zwycięstwo Ogiera w Niemczech, Kubica daleko

23.08.2015 Rajd Niemiec: zwycięstwo Ogiera w Niemczech, Kubica daleko

Rajd Niemiec: zwycięstwo Ogiera w Niemczech, Kubica daleko 7 opinii

Obrońca tytułu Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) wygrał Rajd Niemiec, dziewiątą rundę samochodowych mistrzostw świata. Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) ukończył rywalizację poza czołową trzydziestką.czytaj

Rajd Niemiec: Kubica wrócił do rywalizacji, Ogier liderem

23.08.2015 Rajd Niemiec: Kubica wrócił do rywalizacji, Ogier liderem

Rajd Niemiec: Kubica wrócił do rywalizacji, Ogier liderem 1 opinia

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) wrócił w niedzielę w systemie Rally2 do rywalizacji w Rajdzie Niemiec, 9. rundzie samochodowych mistrzostw świata. W sobotę Polak urwał koło i etapu nie ukończył. Liderem jest Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC).czytaj

Rajdowe MŚ: Ogier powiększa przewagę, Kubica z problemami

22.08.2015 Rajdowe MŚ: Ogier powiększa przewagę, Kubica z problemami

Rajdowe MŚ: Ogier powiększa przewagę, Kubica z problemami 0 opinii

Obrońca tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC) prowadzi po drugim etapie Rajdu Niemiec, 9. rundzie samochodowych mistrzostw globu. Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) urwał koło i po południu już nie jechał.czytaj

Rajdowe MŚ: Kubica urwał koło, Ogier liderem

22.08.2015 Rajdowe MŚ: Kubica urwał koło, Ogier liderem

Rajdowe MŚ: Kubica urwał koło, Ogier liderem 2 opinie

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) urwał koło na trasie 13. odcinka specjalnego (Panzerplatte Long 1 - 45,6 km) Rajdu Niemiec, 9. rundy mistrzostw świata i w sobotę już nie pojedzie. Prowadzi Francuz Sebastien Ogier.czytaj

Rajdowe MŚ: Kubica w goglach, Ogier liderem

21.08.2015 Rajdowe MŚ: Kubica w goglach, Ogier liderem

Rajdowe MŚ: Kubica w goglach, Ogier liderem 29 opinii

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC), który wypadł z drogi na trasie 7. odcinka specjalnego Rajdu Niemiec, 9. rundy mistrzostw świata, ostatni piątkowy oes przejechał w goglach, gdyż w samochodzie nie było przedniej szyby. Prowadzi Francuz Sebastien Ogier.czytaj

Wypadek Kubicy

21.08.2015 Wypadek Kubicy

Wypadek Kubicy 48 opinii

Robert Kubica znowu miał wypadek. Na trasie 7. odcinka specjalnego Rajdu Niemiec Polski kierowca wypadł z trasy.Mimo to zdołał dojechać do mety. czytaj

Kubica wymieniał silnik i dostał karne minuty

21.08.2015 Kubica wymieniał silnik i dostał karne minuty

Kubica wymieniał silnik i dostał karne minuty 14 opinii

Z powodu awarii silnika, do jakiej doszło w samochodzie Ford Fiesta WRC i konieczności jego wymiany jeszcze przed startem do Rajdu Niemiec, 9. rundy mistrzostw świata, Robert Kubica otrzymał pięć minut karnych i stracił szansę walki o czołowe lokaty.czytaj

Kubica piąty na testowym w Niemczech

20.08.2015 Kubica piąty na testowym w Niemczech

Kubica piąty na testowym w Niemczech 0 opinii

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) uzyskał piąty czas na odcinku testowym przed Rajdem Niemiec, dziewiątą rundą samochodowych mistrzostw świata. Najszybszy był Fin Jari-Matti Latvala (VW Polo WRC).czytaj

Rajdowe MŚ: bez Roberta Kubicy na trasach w Australii

19.08.2015 Rajdowe MŚ: bez Roberta Kubicy na trasach w Australii

Rajdowe MŚ: bez Roberta Kubicy na trasach w Australii 19 opinii

Roberta Kubicy z pilotem Maciejem Szczepaniakiem (Ford Fiesta WRC) nie ma na liście zgłoszeń do Rajdu Australii, 10. rundy samochodowych mistrzostw świata, który odbędzie się w dniach 10-13 września.czytaj

02.08.2015 Jari-Matti Latvala wygrał Rajd Finlandii

Jari-Matti Latvala wygrał Rajd Finlandii 0 opinii

Fin Jari-Matti Latvala (Volkswagen Polo WRC) wygrał Rajd Finlandii, ósmą rundę mistrzostw świata. Drugie miejsce ze stratą 13,7 s zajął broniący tytułu Francuz Sebastien Ogier (Volkswagen Polo WRC). Robert Kubica nie ukończył zmagań.czytaj

Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy - zobacz

01.08.2015 Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy - zobacz

Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy - zobacz 675 opinii

Robert Kubica wypadł z trasy w czasie ostatniego sobotniego odcinka specjalnego Rajdu Finlandii. Zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście Kubicy i jego pilotowi Maciejowi Szczepanikowi nic się nie stało. czytaj

Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy, Latvala liderem

01.08.2015 Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy, Latvala liderem

Rajd Finlandii: Kubica wypadł z trasy, Latvala liderem 1 opinia

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) nie ukończył 18. odcinka specjalnego, ostatniego zaplanowanego na sobotę, Rajdu Finlandii, ósmej rundy mistrzostw świata. Jego auto wypadło z trasy. W imprezie prowadzi Fin Jari-Matti Latvala (Volkswagen Polo WRC).czytaj

Rajd Finlandii: awaria w samochodzie Kubicy, prowadzi Ogier

31.07.2015 Rajd Finlandii: awaria w samochodzie Kubicy, prowadzi Ogier

Rajd Finlandii: awaria w samochodzie Kubicy, prowadzi Ogier 4 opinie

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) z powodu awarii w samochodzie nie ukończy pierwszego etapu Rajdu Finlandii. Po pięciu prowadzi broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Ogier (Volkswagen Polo WRC).czytaj

Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier

30.07.2015 Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier

Rajd Finlandii: Kubica czwarty, prowadzi Ogier 3 opinie

Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) zajął czwarte miejsce na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Finlandii. Najszybszy był broniący tytułu mistrza świata Francuz Sebastien Ogier (Volkswagen Polo WRC).czytaj

Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie!

30.07.2015 Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie!

Rajd Finlandii: Robert Kubica blisko podium na inauguracyjnym oesie! 1 opinia

Czwarty czas uzyskał Robert Kubica na pierwszym odcinku specjalnym Rajdu Finlandii. Zwycięzcą oesu okazał się mistrz świata Sebastien Ogier z Volkswagena.czytaj

Rajd Finlandii: Kubica szybki na odcinku testowym

30.07.2015 Rajd Finlandii: Kubica szybki na odcinku testowym

Rajd Finlandii: Kubica szybki na odcinku testowym 14 opinii

Robert Kubica uzyskał trzeci czas odcinka testowego przed rozpoczynającym się w czwartek popołudniu Rajdem Finlandii, ósmej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata. Pechowo shakedown zakończył się dla Thierry'ego Neuville'a, który już podczas swojego pierwszego przejazdu miał…czytaj

Legenda rajdów: bałem się, że Kubica w rajdach się zabije

29.07.2015 Legenda rajdów: bałem się, że Kubica w rajdach się zabije

Legenda rajdów: bałem się, że Kubica w rajdach się zabije 87 opinii

Niemiecki kierowca rajdowy Walter Roehrl nie jest zwolennikiem stylu jazdy Roberta Kubicy w rajdach samochodowych. Legenda sportów motorowych jest zdania, że jazda na granicy ryzyka może skończyć się tragicznie dla Polaka. - Musi zrozumieć, że rajdy różnią się od wyścigów na torze -…czytaj

WRC: być może Kubica powróci na tory wyścigowe

14.07.2015 WRC: być może Kubica powróci na tory wyścigowe

WRC: być może Kubica powróci na tory wyścigowe 14 opinii

Przed końcem sierpnia Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) podejmie decyzję dotyczącą swojej sportowej przyszłości w następnym sezonie - poinformował portal internetowy autosport. Były kierowca Formuły 1 być może zrezygnuje z rajdów i wróci na tory wyścigowe.czytaj

Kubica to zupełnie inny poziom niż Raikkonen

10.07.2015 Kubica to zupełnie inny poziom niż Raikkonen

Kubica to zupełnie inny poziom niż Raikkonen 45 opinii

Kimi Raikkonen w 2010 roku odszedł z Formuły 1, aby spróbować sił w rajdach samochodowych. Mistrz F1 z sezonu 2007 w aucie WRC radził sobie dobrze, ale zabrakło mu motywacji i po dwóch latach startów w rajdach powrócił na tor. Kiedy na odcinkach specjalnych pojawił się Robert Kubica, od…czytaj

Rajd Polski: Ogier królem Mazur. Wielki rajd Kubicy

05.07.2015 Rajd Polski: Ogier królem Mazur. Wielki rajd Kubicy

Rajd Polski: Ogier królem Mazur. Wielki rajd Kubicy 122 opinie

Sebastien Ogier w wielkim stylu wygrał Rajd Polski, a Robert Kubica przed swoimi kibicami zaliczył najlepszy rajd w tym sezonie WRC. Ostatni odcinek specjalny okazał się dramatyczny. Walczący o podium Jari-Matti Latvala uderzył w drzewo i na metę oesu dojechał rozbitym samochodem, tracąc…czytaj