~ddd 2013-04-30 (21:03) 1 rok 6 miesięcy 14 godzin i 27 minut temu

~m 2013-04-25 (11:09) 1 rok 6 miesięcy 6 dni i 21 minut temu

gdzie casillas?

odpowiedz

0
0
~wojtek.frankiewicz.5 2013-04-25 (07:06) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 4 godziny i 24 minuty temu

mocher zgadzam się z twoją opinią , lewandowskiemu w reprezentacji nie warto grac za te marne pieniądze i nic nie pokazuje , ale w bvb ma większą stawke i tam już gra lepiej

~ad 2013-04-24 (23:17) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 13 minut temu

a lewandowski w reprezentacji....bla bla bla .nudzicie juz tym tak jak WP ze swoimi 3 polakami w borussi

0
~STARA POLSKA 2013-04-24 (22:46) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 44 minuty temu

BRAVO POLACY I NIEMCY RAZEM TO POTEGA BRAVO BVB

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Tomek 2013-04-24 (23:11) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 19 minut temu

Omg.... Strzelił 4 bramki jeszcze wam mało? Może jakby 3 hattricki strzelił, to byście powiedzieli dopiero że to był jego dobry mecz. Jak dla mnie to była świetna forma Lewandowskiego, gratulacje:D Czemu nie gra tak w reprezentacji? Wpiszcie sobie na YouTube ,,dlaczego lewandowski nie strzela w reprezentacji". Tam macie odpowiedź. Sam meczu nie wygra, ważne jest jeszcze kto go otacza, kto dostarcza mu piłkę, komu może ją oddać. W reprezentacji jest sam na ataku, kryty przez 2-3 przeciwników. Graty Lewy:D Świetny mecz:D

0
~POLISCHE DEUTSCHE 2013-04-24 (23:08) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 22 minuty temu

LEWY, BAMBER Z POZNANIA TO NASZA DUMA !!BAMBRZY POZNANSCY SZACUNEK!!

0
~Mirosław Dąbrowski 2013-04-24 (22:44) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 46 minut temu

Brawo.

odpowiedz

8
2
~mic 2013-04-24 (22:47) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 43 minuty temu

rzygać się chce jak czytam wasze komentarze... zamiast się cieszyć, że strzelił 4 gole, to jedziecie po nim jakby 4 zmarnował... Ps. pomijając lewandowskiego..., kto w kadrze gra dobrze?

odpowiedz

17
6
~kibic 2013-04-24 (22:31) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 59 minut temu

nie Ronaldo nie Messi aLewandowski jestem dumny że to my mamy najlepszego gracza na świecie

odpowiedz

5
2
~tomekw8 2013-04-24 (22:48) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 42 minuty temu

nawet jakby Lewy strzelił 7 bramek, w tym 3 zza pola karnego, to zakompleksionym frajerom i nieudacznikom życiowym byłoby za mało, żeby oddać mu odrobinę szacunku. Skoro potraficie tylko s*ać wkoło zawiścią, bo komuś się w życiu powiodło, to oby i was życie osrało

~mamrot1143 2013-04-24 (22:10) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 13 godzin i 20 minut temu

Wszystkie te sytuacje powinien jako napastnik skończyć.To żadne osiągnięcie.Gdyby strzelił gola z jedenastu metrów albo zdobył bramkę z ostrego kąta to byłoby osiągnięcie.Dla mnie zawsze będzie kojarzył się grą w reprezentacji.

odpowiedz

pokaż 19 ukrytych odpowiedzi

6
2
~Cwaniak 2013-04-24 (22:45) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 12 godzin i 45 minut temu

Wielkie DANKE dla Borussi i Lewego za to, że pokazali miejsce w szeregu największym płaczkom, aktorom i drukarzom jakich nosiła ziemia.

odpowiedz

35
36
~grego 2013-04-24 (22:19) 1 rok 6 miesięcy 6 dni 13 godzin i 11 minut temu

powiem tak brzydzę sie BVB jak każdy kibic BAYERNU MONACHIUM ale jest jedno pewne ze FINAŁ LIGI MISTRZÓW będzie Niemiecki BAYERN - BVB tak drodzy kibice drużyn BARCY I REALU po takich grach tych zespołu to by bylo nie sprawiedliwe zeby REAL czy BARCA awansowali do FINAŁU powiem jeszcze jedno cieszy to ze Liga Niemiecka Bundesliga jest dzis w Europie najmocniejsza Liga