dziś:
test
WTA Finals (polecane)
  • 1
  • 2
  • Agnieszka Radwańska
  • Maria Szarapowa
Premier League
  • godz.
  • 13:45
  • West Ham
  • Man City
Ekstraklasa
  • 1
  • 0
  • Bełchatów
  • Zabrze
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Dortmund
  • Hannover
1. Liga
  • 2
  • 1
  • Chrobry
  • GKS Tychy
Ekstraklasa
  • 2
  • 0
  • Wisła Kraków
  • Podbeskidzie
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Sunderland
  • Arsenal
Primera Division
  • godz.
  • 18:00
  • Real Madryt
  • Barcelona
Ligue 1
  • 0
  • 2
  • Toulouse
  • Lens
Premier League
  • godz.
  • 18:30
  • Swansea
  • Leicester
Bundesliga
  • 0
  • 1
  • Werder
  • Koeln
Primera Division
  • 3
  • 0
  • Celta Vigo
  • Levante
1. Liga
  • godz.
  • 14:00
  • Bytovia
  • Legnica
Serie A
  • godz.
  • 15:00
  • Empoli
  • Cagliari
1. Liga
  • godz.
  • 15:00
  • O. Grudziądz
  • Sandecja
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 17:00
  • Resovia
  • AZS Olsztyn
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Eintracht
  • Stuttgart
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 15:00
  • PGE Skra
  • Politechnika
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hertha
  • HSV
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 19:00
  • Lotos Trefl
  • MKS Będzin
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Hoffenheim
  • Paderborn
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 18:00
  • Cuprum Lubin
  • Czarni Radom
Bundesliga
  • godz.
  • 15:30
  • Augsburg
  • Freiburg
Primera Division
  • godz.
  • 16:00
  • Almeria
  • Athletic
1. Liga
  • godz.
  • 16:00
  • Wigry
  • Bruk-Bet
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Liverpool
  • Hull City
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • WBA
  • Palace
Premier League
  • godz.
  • 16:00
  • Southampton
  • Stoke
1. Liga
  • godz.
  • 17:00
  • GKS Katowice
  • Dolcan
Ligue 1
  • godz.
  • 17:00
  • PSG
  • Bordeaux
1. Liga
  • godz.
  • 17:45
  • Zagłębie
  • Arka Gdynia
1. Liga
  • godz.
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • Flota
Plus Liga Siatkarzy
  • godz.
  • 18:00
  • JSW
  • ZAKSA
Serie A
  • godz.
  • 18:00
  • Parma
  • Sassuolo
Bundesliga
  • godz.
  • 18:30
  • Bayer
  • Schalke
Primera Division
  • godz.
  • 20:00
  • Valencia
  • Elche
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Evian
  • Nantes
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Reims
  • Montpellier
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Bastia
  • Monaco
Ligue 1
  • godz.
  • 20:00
  • Caen
  • Lorient
Serie A
  • godz.
  • 20:45
  • Sampdoria
  • Roma
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Lechia
  • Śląsk
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Cordoba
  • Sociedad
Ekstraklasa
  • godz.
  • 15:30
  • Piast
  • Jagiellonia
Primera Division
  • godz.
  • 22:00
  • Eibar
  • Granada
Ekstraklasa
  • godz.
  • 18:00
  • Pogoń
  • Cracovia
poprzednia następna

Skoki narciarskie - Kalendarz Pucharu Świata 2013/2014

data miejsce kraj skocznia
22.11.2013 Klingenthal GER GER HS 140 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
23.11.2013 Klingenthal GER GER HS 140 dr n wyniki
Trening
1 Seria
2 Seria
29.11.2013 Kuusamo FIN FIN HS 142 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
30.11.2013 Kuusamo FIN FIN HS 142 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
06.12.2013 Lillehammer - K 90 NOR NOR HS 100 dr wyniki
1 Seria
2 Seria
06.12.2013 Lillehammer - K 90 NOR NOR HS 100 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
07.12.2013 Lillehammer - K 123 NOR NOR HS 138 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
13.12.2013 Titisee-Neustadt GER GER HS 142 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
15.12.2013 Titisee-Neustadt GER GER HS 142 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
20.12.2013 Engelberg SUI SUI HS 137 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
22.12.2013 Engelberg SUI SUI HS 137 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
28.12.2013 Oberstdorf - K 120 GER GER HS 137 4s wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
31.12.2013 Garmisch-Partenkirchen GER GER HS 140 4s wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
03.01.2014 Innsbruck AUT AUT HS 130 4s wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
05.01.2014 Bischofshofen AUT AUT HS 140 4s wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
10.01.2014 Bad Mitterndorf AUT AUT HS 200 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
12.01.2014 Bad Mitterndorf AUT AUT HS 200 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
16.01.2014 Wisła POL POL HS 134 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
17.01.2014 Zakopane POL POL HS 134 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
18.01.2014 Zakopane POL POL HS 134 dr wyniki
Trening
1 Seria
2 Seria
24.01.2014 Sapporo JPN JPN HS 134 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
26.01.2014 Sapporo JPN JPN HS 134 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
31.01.2014 Willingen GER GER HS 145 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
02.02.2014 Willingen GER GER HS 145 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
25.02.2014 Falun SWE SWE HS 134 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
28.02.2014 Lahti FIN FIN HS 130 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
01.03.2014 Lahti FIN FIN HS 130 dr wyniki
Trening
1 Seria
2 Seria
02.03.2014 Lahti FIN FIN HS 130 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
03.03.2014 Kuopio FIN FIN HS 127 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
06.03.2014 Trondheim NOR NOR HS 140 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
08.03.2014 Oslo NOR NOR HS 134 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
20.03.2014 Planica - K 125 SLO SLO HS 139 ind wyniki
Trening
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
22.03.2014 Planica - K 125 SLO SLO HS 139 dr wyniki
Trening
1 Seria
2 Seria
23.03.2014 Planica - K 125 SLO SLO HS 139 ind wyniki
Kwalifikacje
1 Seria
2 Seria
ind - konkurs indywidualny; dr - konkurs drużynowy; n - konkurs nocny; lot - konkurs lotów; 4s - turniej czterech skoczni