Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy"

22.11.2014 Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy"

Pogoń - Podbeskidzie: podCHMIELeni "Portowcy" 16 opinii

Pogoń Szczecin słabo rozpoczęła rundę rewanżową. "Portowcy" przegrali na własnym terenie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:2 (1:1), tracąc gola w ostatnich sekundach gry. Tym samym goście przerwali kilkumiesięczną passę bez zwycięstwa na wyjeździe.czytaj

Sobota: "Franz" przed Realem

22.11.2014 Sobota: "Franz" przed Realem

Sobota: "Franz" przed Realem 1 opinia

W sobotę czeka nas kilka ciekawych spotkań. Jeżeli jednak szkoleniowiec krakowskiej Wisły Franciszek Smuda zapewnia, że jego zespół musi w starciu z Górnikiem Łęczna musi potraktować rywala jak Real Madryt, to chyba nie ma wątpliwości, które wysuwa się na pierwszy plan.czytaj

Sparingowo: remis Lecha z Pogonią

15.11.2014 Sparingowo: remis Lecha z Pogonią

Sparingowo: remis Lecha z Pogonią 1 opinia

W meczu sparingowy rozegranym we Wronkach Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Goście prowadzili po golu Adama Frączczaka z rzutu karnego. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Darko Jevtić.czytaj

Zobacz kulisy meczu Pogoni z Legią

13.11.2014 Zobacz kulisy meczu Pogoni z Legią

Zobacz kulisy meczu Pogoni z Legią 3 opinie

Mecz Pogoni Szczecin z Legią Szczecin był niezwykle emocjonujący. Teraz można zobaczyć jego pozaboiskowe kulisy.czytaj

Piłkarz 15. kolejki T-ME: Radosław Janukiewicz

09.11.2014 Piłkarz 15. kolejki T-ME: Radosław Janukiewicz

Piłkarz 15. kolejki T-ME: Radosław Janukiewicz 10 opinii

W 14. kolejce T-ME naszym zdaniem najlepszym piłkarzem na ligowych boiskach był Mariusz Pawełek. Po 15. serii spotkań nasz wybór znów padł na bramkarza. Tym razem na wyróżnienie zasłużył jednak golkiper Pogoni Szczecin - Radosław Janukiewicz.czytaj

Berg: sędzia się starał

09.11.2014 Berg: sędzia się starał

Berg: sędzia się starał 25 opinii

Po meczu Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (2:1) piłkarze stołecznego klubu mieli wiele pretensji do prowadzącego zawody Tomasza Musiała. Szkoleniowiec "Wojskowych" Henning Berg nie chciał jednak komentować pracy sędziego. Oto co powiedział:czytaj

Kocian odpowiedział Bergowi. "Ciężki trening"

09.11.2014 Kocian odpowiedział Bergowi. "Ciężki trening"

Kocian odpowiedział Bergowi. "Ciężki trening" 106 opinii

Gdy Legia Warszawa pokonała w Pucharze Polski Pogoń Szczecin (3:1) Henning Berg stwierdził na konferencji prasowej, że jego podopieczni mieli w dogrywce trening. W niedzielę "Portowcy" pokonali w ligowym starciu "Wojskowych" (2:1), a szkoleniowiec szczecińskiej ekipy Jan…czytaj

Rzeźniczak ostro: Musiał się nie nadaje!

09.11.2014 Rzeźniczak ostro: Musiał się nie nadaje!

Rzeźniczak ostro: Musiał się nie nadaje! 132 opinie

Legia Warszawa przegrała w niedzielę na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1:2 (0:2). Końcowe minuty spotkania toczone były w bardzo nerwowej atmosferze, a po ostatnim gwizdku sędziego stołeczni piłkarze mieli wiele pretensji do prowadzącego zawody Tomasza Musiała.czytaj

Pogoń - Legia: nieudana pogoń "Wojskowych"

09.11.2014 Pogoń - Legia: nieudana pogoń "Wojskowych"

Pogoń - Legia: nieudana pogoń "Wojskowych" 279 opinii

Legii Warszawa nie udało się wykorzystać potknięć rywali z czołówki i umocnić na pozycji lidera T-ME. W niedzielę podopieczni Henninga Berga przegrali w Szczecinie z miejscową Pogonią 1:2 (0:2).czytaj

Niedziela: pseudopiłkarze i panowie piłkarze

09.11.2014 Niedziela: pseudopiłkarze i panowie piłkarze

Niedziela: pseudopiłkarze i panowie piłkarze 2 opinie

Kończy się pierwsza runda sezonu zasadniczego ekstraklasy. Na samym wyniku czekają nas mecze Zawiszy i Ruchu, gdzie nastroje raczej grobowe, oraz Legii, gdzie z kolei kilka dni temu strzelały korki od szampana.czytaj

Małecki: mam nadzieję, że uraz nie jest poważny

03.11.2014 Małecki: mam nadzieję, że uraz nie jest poważny

Małecki: mam nadzieję, że uraz nie jest poważny 0 opinii

Piłkarz Pogoni Szczecin Patryk Małecki ma nadzieję, że kontuzja jakiej doznał w meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa nie jest aż tak groźna. W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że zawodnik ma zerwane wiązadła i czeka go kilkumiesięczne leczenie.czytaj

Dramat Małeckiego. Runda z głowy

03.11.2014 Dramat Małeckiego. Runda z głowy

Dramat Małeckiego. Runda z głowy 23 opinie

Patryk Małecki może mówić o sporym pechu. W meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa, a Pogonią Szczecin (3:1) zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i teraz czeka go kilka miesięcy przerwy w grze.czytaj

Nieudana Pogoń za Górnikiem

02.11.2014 Nieudana Pogoń za Górnikiem

Nieudana Pogoń za Górnikiem 18 opinii

Pogoń Szczecin w przypadku niedzielnego zwycięstwa z Górnikiem Zabrze przeskoczyłaby rywala w tabeli. To się nie udało, na stadionie przy ul. Roosevelta padł remis 1:1. czytaj

Niedziela: Kolejorz w Twierdzy Wrocław

02.11.2014 Niedziela: Kolejorz w Twierdzy Wrocław

Niedziela: Kolejorz w Twierdzy Wrocław 39 opinii

Bogata w mecze jest ta pierwsza listopadowa niedziela. Z racji braku meczów w sobotę, dzisiaj piłkarze wybiegną na cztery boiska. Najciekawiej powinno być we Wrocławiu.czytaj

Smuda: myślałem, że będzie Wengerem T-ME

31.10.2014 Smuda: myślałem, że będzie Wengerem T-ME

Smuda: myślałem, że będzie Wengerem T-ME 8 opinii

Wciąż nie milkną echa zwolnienia z Pogoni Szczecin Dariusza Wdowczyka. Zaskoczony rezygnacją z usług popularnego "Wdowca" jest szkoleniowiec Wisły Kraków Franciszek Smuda, który sądził, że ten trener może być Arsenem Wengerem T-ME.czytaj

PP: Legia w Pogoni za pucharem

30.10.2014 PP: Legia w Pogoni za pucharem

PP: Legia w Pogoni za pucharem 112 opinii

Legia Warszawa uzupełniła grono ćwierćfinalistów Pucharu Polski. W rozegranym przy Łazienkowskiej meczu "Wojskowi" po dogrywce pokonali Pogoń Szczecin 3:1 (1:1). W 1/4 finału stołeczny zespół zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.czytaj

Kocian oficjalnie pierwszym trenerem Pogoni

29.10.2014 Kocian oficjalnie pierwszym trenerem Pogoni

Kocian oficjalnie pierwszym trenerem Pogoni 1 opinia

Koniec fikcji w Pogoni Szczecin. Jak poinformowała oficjalna strona klubu, Komisja Techniczna PZPN wyraziła zgodę, by Jan Kocian już teraz, a nie dopiero od rundy rewanżowej, był oficjalnie pierwszym trenerem "Portowców".czytaj

Tomasz Lisowski odszedł z Pogoni Szczecin

28.10.2014 Tomasz Lisowski odszedł z Pogoni Szczecin

Tomasz Lisowski odszedł z Pogoni Szczecin 4 opinie

Tomasz Lisowski nie jest już piłkarzem Pogoni Szczecin. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron - poinformował we wtorek klub.czytaj