Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy

25.04.2015 Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy

Michniewicz: wygraliśmy półfinał i jedziemy na finał do Warszawy 14 opinii

Trener Pogoni Szczecin powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze (3:1):czytaj

"Zorro" nienasycony, Pogoń znów zwycięska

25.04.2015 "Zorro" nienasycony, Pogoń znów zwycięska

"Zorro" nienasycony, Pogoń znów zwycięska 29 opinii

Łukasz Zwoliński w trzecim kolejnym spotkaniu wpisał się na listę strzelców i Pogoń znów zgarnęła komplet punktów. "Portowcy" pokonali Górnika Zabrze 3:1 i zrobili duży krok, by rundę zasadniczą skończyć w górnej "ósemce".czytaj

Skandal w Krakowie: Cracovia przeprasza i atakuje

22.04.2015 Skandal w Krakowie: Cracovia przeprasza i atakuje

Skandal w Krakowie: Cracovia przeprasza i atakuje 2 opinie

Cracovia w końcu przeprosiła za sektórówkę, która pojawiła się na trybunach w trakcie meczu z Pogonią Szczecin. Klub z Krakowa uważa jednocześnie, że kara zamknięcia stadionu jest niesprawiedliwa i krzywdząca. Oskarża też kibiców Pogoni o skandaliczne zachowanie przed i w trakcie…czytaj

Surowe kary po meczu w Krakowie. Stadion Cracovii zamknięty!

20.04.2015 Surowe kary po meczu w Krakowie. Stadion Cracovii zamknięty!

Surowe kary po meczu w Krakowie. Stadion Cracovii zamknięty! 117 opinii

Surowe kary po sobotnim meczu Cracovia - Pogoń! Stadion "Pasów" został całkowicie zamknięty na jeden mecz, a fani "Portowców" mają zakaz wyjazdowy obowiązujący przez osiem meczów! czytaj

Zarząd Pogoni Szczecin atakuje Cracovię za brak bezpieczeństwa na stadionie

20.04.2015 Zarząd Pogoni Szczecin atakuje Cracovię za brak bezpieczeństwa na stadionie

Zarząd Pogoni Szczecin atakuje Cracovię za brak bezpieczeństwa na stadionie 9 opinii

Podczas sobotniego meczu Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Pogonią Szczecin w sektorze dla kibiców gości doszło do odpalenia rac i wrzucenia ich na boisko. Zarząd Pogoni wydał w tej sprawie oświadczenie.czytaj

Cracovia i Pogoń zagrożone wysokimi karami

20.04.2015 Cracovia i Pogoń zagrożone wysokimi karami

Cracovia i Pogoń zagrożone wysokimi karami 97 opinii

Skandaliczne zachowanie kibiców będzie miało poważne konsekwencje dla Cracovii i Pogoni Szczecin. Obu klubom grożą wysokie kary, o czym jeszcze w poniedziałek na nadzwyczajnym posiedzeniu zdecyduje Komisja Ligi Ekstraklasy SA.czytaj

Cracovia - Pogoń: nowa miotła służy "Portowcom"

18.04.2015 Cracovia - Pogoń: nowa miotła służy "Portowcom"

Cracovia - Pogoń: nowa miotła służy "Portowcom" 59 opinii

Pogoń Szczecin pokonała 1:0 Cracovię, odnosząc drugie z rzędu zwycięstwo pod wodzą Czesława Michniewicza. Nie popisali się kibice obu zespołów, którzy swoim skandalicznym zachowaniem doprowadzili do przerwania spotkania.czytaj

Robak nie pomoże Pogoni w Krakowie

16.04.2015 Robak nie pomoże Pogoni w Krakowie

Robak nie pomoże Pogoni w Krakowie 6 opinii

Marcin Robak nie zagra w sobotnim meczu z Cracovią. Snajper Pogoni nie wyleczył jeszcze kontuzji stawu skokowego.czytaj

Pogoń - Jagiellonia: Czesław śpiewa w debiucie

11.04.2015 Pogoń - Jagiellonia: Czesław śpiewa w debiucie

Pogoń - Jagiellonia: Czesław śpiewa w debiucie 38 opinii

W ostatnim sobotnim meczu 27. kolejki T-ME Pogoń Szczecin po dwóch trafieniach Łukasza Zwolińskiego pokonała Jagiellonię Białystok 2:0 (0:0). Był to debiut na ławce szkoleniowej "Portowców" Czesława Michniewicza.czytaj

Oficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni!

09.04.2015 Oficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni!

Oficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni! 47 opinii

Zgodnie z przewidywaniami Czesław Michniewicz został w czwartek nowym trenerem Pogoni Szczecin! czytaj

Jan Kocian pierwszą taką ofiarą w dekadzie

09.04.2015 Jan Kocian pierwszą taką ofiarą w dekadzie

Jan Kocian pierwszą taką ofiarą w dekadzie 1 opinia

Zwolnienie Jana Kociana z Pogoni Szczecin to 10. trenerska zmiana w bieżącym sezonie T-ME. Co ciekawe, ledwie w październiku Słowak stracił pracę w Ruchu Chorzów.czytaj

Nieoficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni

09.04.2015 Nieoficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni

Nieoficjalnie: Czesław Michniewicz trenerem Pogoni 44 opinie

Czesław Michniewicz będzie nowym trenerem Pogoni Szczecin. Oficjalnie swoje stanowisko obejmie w czwartek.czytaj

Kocian odchodzi z Pogoni Szczecin

08.04.2015 Kocian odchodzi z Pogoni Szczecin

Kocian odchodzi z Pogoni Szczecin 43 opinie

Słowacki trener Pogoni Szczecin Jan Kocian odchodzi z klubu. Taką decyzję podjął zarząd szczecińskiego zespołu. Jest to już 10 zmiana trenera w tym sezonie w T-ME.czytaj

Kocian: w przerwie było gorąco

07.04.2015 Kocian: w przerwie było gorąco

Kocian: w przerwie było gorąco 18 opinii

- W przerwie w szatni było gorąco - mówił po przegranej w Bydgoszczy trener Pogoni Szczecin Jan Kocian. Męskie słowa podziałały na jego drużynę, w drugiej połowie zagrała dużo lepiej. Mecz jednak przegrała. czytaj

Zawiszy czar! Pogoń pokonana

07.04.2015 Zawiszy czar! Pogoń pokonana

Zawiszy czar! Pogoń pokonana 67 opinii

Oto rycerz wiosny! Zawisza Bydgoszcz wygrał we wtorek z Pogonią Szczecin 2:1 i było to jego piąte zwycięstwo z rzędu. Po zimowej przerwie ostatni zespół w tabeli nie przegrał jeszcze spotkania! czytaj

Piłkarz 25. kolejki - Marcin Robak

23.03.2015 Piłkarz 25. kolejki - Marcin Robak

Piłkarz 25. kolejki - Marcin Robak 4 opinie

Marcin Robak dał w piątek mocny sygnał, że może włączyć się do walki o koronę króla strzelców. Snajper Pogoni zaliczył hat-tricka w meczu z GKS-em Bełchatów, za co my wybraliśmy go piłkarzem 25. kolejki T-ME.czytaj

Pogoń - GKS: przełamanie "Portowców". Hat-trick Robaka

20.03.2015 Pogoń - GKS: przełamanie "Portowców". Hat-trick Robaka

Pogoń - GKS: przełamanie "Portowców". Hat-trick Robaka 22 opinie

Pogoń Szczecin przełamała fatalną passę sześciu meczów bez zwycięstwa. W piątek piłkarze Jana Kociana pokonali GKS Bełchatów 3:0 (0:0). Hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelił niezawodny Marcin Robak.czytaj